Compensa vs Naujokai (58:43)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Compensa“ nesunkiai susitvarkė su pergalės skonio dar nepajutusiais „Naujokais“

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1188

Trečiadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "Compensos" (3/3) ir svečių "Naujokų" (0/6) ekipų. Susitikimo pradžioje komandos dar žaidė apylygiai ir skirtumas tarp jų nebuvo didelis, tačiau jau nuo antrojo ketvirčio pradžios žymiai aktyviau žaisti pradėję aikštės šeimininkai tik didino savo pranašumą, ko pasekoje pasiekė trečią pergalę rezultatu 58:43 (14:11, 16:8, 13:9, 15:15).

Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė labai panašiai ir praėjus kelioms minutėms rezultatas buvo lygus. Kiek vėliau aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau neilgam, nes netrukus, po sėkmingo svečių reido po krepšiu rezultatas ir vėl tapo lygus. Vis tik, patį kėlinuko galą kiek geriau sužaidę "Compensos" krepšininkai įgijo nedidelį trijų taškų pranašumą. 14:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai atitolo nuo varžovų devynių taškų skirtumu, tačiau šie, netrukus, po kelių sėkmingai susiklosčiusių išpuolių savo deficitą braukė perpus. Vis tik, ir vėl kėlinio pabaigoje geriau atrodė "Compensos" vyrai, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų siekė vienuolika taškų. 30:19.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje ir toliau dominavo aikštės šeimininkai, kurie, jau pirmosiomis šio ketvirčio minutėmis surengė spurtą 0:8 ir dar labiau atitrūko nuo varžovų. Vėliau "Naujokai" dar bandė vytis varžovus, tačiau šiems neleidus taip lengvai rinkti taškų, skirtumas tarp komandų išliko penkiolika taškų. 43:28.

Paskutinėje rungtynių dalyje komandos žaidė bene atkakliausiai. Pradžioje svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki septynių taškų, tačiau laiku susiėmę aikštės šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą, o po dar kelių sėkmingų išpuolių padidino jį iki rekordinių dvidešimties taškų. Vis tik, nesileidę sutriuškinami "Naujokai" rungtynių pabaigoje sužaidė rezultatyvią atkarpą ir užbaigė rungtynes turėdami penkiolikos taškų deficitą. 58:43.

"Compensa": Arnas Pakrosnis – 16 tšk., Darius Digaitis – 10 tšk., Martynas Siriūnaitis – 8 tšk.

"Naujokai": Andrius Stankūnas – 12 tšk., Tomas Čepkauskas – 10 tšk., Petras Maciulevičius – 9 tšk.

„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus (2015 sausio 30 d., penktadienis, 19:30 val.)„Compensa“ naujus metus pradėjo nelengva pergale prieš „Aleksotą“ (2015 sausio 03 d., šeštadienis, 22:32 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„Nepyk“ lengvai įrodė pranašumą prieš „Naujokus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)