Birštono „Olimpas“ vs New Team (109:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą.

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 18:24 val., peržiūros: 1778

Sekmadienį, gruodžio 7 dieną, Birštono gimnazijos salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos Birštono "Olimpo" ir "New Team " ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (42:16). Antrame kėlinyje Birštono "Olimpas" dar keliais taškais padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 29 taškai – (69:40). Trečiame ir ketvirtame kėlinyje šeimininkai toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (109:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Birštono "Olimpo" laimėta atkarpa – (11:0), vėliau sekė svečių laimėta atkarpa – (2:5) ir sužaidus pirmas 3 minutes rezultatas buvo – (13:5). Sužaidus dar 2 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą – (12:2) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (25:7). Antroje rungtynių dalyje šeimininkai laimėjo dar vieną įspūdingą atkarpą – (17:9) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (42:16).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo "New Team" komandos laimėtą 2 minučių atkarpa – (4:6), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 24 taškų – (46:22). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (62:32). Per likusį laiką svečiams pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 29 taškai – (69:40).

Trečiasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo pirmų dviejų. Birštono "Olimpas" laimėjo dar vieną kėlinį rezultatu – (20:11), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 38 taškų – (89:51).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Birštono "Olimpo" laimėta rezultatyvia atkarpa – (10:7), vėliau sekė 5 sausi taškai "New Team" komandos po kurios kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų buvo 38 taškai – (99:61). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai laimėjo paskutinę atkarpą – (10:6) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (109:67).

Po laimėtų rungtynių Birštono "Olimpo" komandos treneris kalbėjo: "Gaila, kad pralošėme pirmas rungtynes "Gazuotui pienui" ir pasirodo susikomplikavome sau padėtį. O kalbant apie šios dienos varžybas, tai šiandieną buvome stipresni. Gal jei varžovų būtų buvę daugiau, gal būtų labiau pasipriešinę."

Birštono „Olimpas“: Osvaldas Braždžionis – 24 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mangirdas Knyšius – 16 tšk., Mindaugas Knyšius – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Štangvaltas – 12 tšk., Artiomas Marchockis – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

New Team: Tomas Čeida – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Merkevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Bielskus – 9 tšk. (12 atk. kam.)

„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:54 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)Birštono „Olimpas“ po nelengvos kovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:31 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)