Compensa vs Rind (74:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Compensa“ palaužė „Rind“ krepšininkus

2015 sausio 17 d., Šeštadienis, 00:57 val., peržiūros: 1107

Penktadienio vakarą kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko "ALTreklama" C lygos, mažosios taurės N pogrupio ekipos: "Compensa" ir "Rind". Po gana įtemptos kovos pergalę iškovoję aikštės šeimininkai įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje su keturiomis pergalėmis ir viena nesėkme.

Susitkimo pradžia kiek sėkmingiau klostėsi "Rind" ekipai, svečiai išsiveržė į priekį 2:4, tačiau "Compensa" netrukus perėmė iniciatyvą ir pirmavo 11:7. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 16:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas vystėsi apylygiai, nors iniciatyva buvo "Rind" krepšininkų pusėje, ženklios persvaros svečiams suskurti nesisekė. Antroje kėlinuko dalyje "Compensa" perėmė situacijos kontrolę ir baigė kėlinį pirmaudami 37:32.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 3:9, po kurio "Rind" pirmavo 40:41, tačiau "Compensa" ilgai nesnaudė ir, pelnę šešis iš eilės taškus, susigrąžino pranašumą – 46:41. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis kova vyko taškas į tašką ir šeimininkai išsaugojo pranašumą – 54:49.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi atkakli kova, komandos keitėsi rezultatyvomis atakomis. Ir, nors "Compensa" išlaikė lyderių poziciją, skirtumas nebuvo didesnis, nei penki taškai. Tik Kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkai įtvirtino pranašumą ir šikovojo pergalę rezulatatu 74:64/

"Kad Žalgiris laimėtų. aišku, džiaugiamės ir sava pergale" – lakoniškai rungtynes komentavo "Compensa" ekipos treneris Mindaugas Samuolis.

Compensa: Mindaugas Sakalis – 21 tšk., Ugnius Buda – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Justas Medekšas – 14 tšk.

Rind: Žilvinas Radzevičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Airidas Tkačiovas – 16 tšk., Linas Mecelis – 10 tšk., Ramunas Beinoras – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 sausio 17 d., 19:01 val.
fotogalerija ne situ varzybu

„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus (2015 sausio 30 d., penktadienis, 19:30 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)