Naujokai vs Sportija (68:43)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 02:15 val., peržiūros: 1065

Sausio 18 dieną, Kauno VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Naujokai" (šeimininkai) ir "Sportija". Šiose rungtynėse "Naujokai" daug vargo neturėjo. Nors "Sportija" pirmoje rungtynių pusėje dar bandė laikytis, tačiau šeimininkų pranašumas antroje pusėje pradėjo greitai augti. Taigi, sužaidę daug geresnę antrą pusę, "Naujokai" iškovojo pergalę rezultatu (68 – 43)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo ganėtinai lygia kova. "Naujokai" buvo priekyje, tačiau "Sportija" visą laiką kvėpavo jiems į nugarą. Tačiau šeimininkai užbaigė kėlinuką 2 taikliais tritaškiais ir pirmojo kėlinuko pabaigoje įgavo 7 taškų pranašumą (18 – 11)

Antrajame kėlinuke abejų ekipų žaidimas kiek sutriko. Abi komandos pradėjo daryti daug klaidų ir žaisti daug neatsargiau. Turbūt tai ir lėmė, jog šis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias. Šį kėlinuką laimėjo "Sportija" įmetusi vos 12 taškų. Taigi ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (29 – 23) šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmėsi iniciatyvos. Pradėję geriau pulti ir kur kas geriau dirbę gynyboje, "Naujokai" žaibiškai didino savo turimą pranašumą. Tuo tarpu neaišku ar dėl šeimininkų agresyvios gynybos ar dėl tiesiog nusisukusios sekmės, bet "Sportija" visiškai nebepataikė į krepšį. Per trečią kėlinuką jie pelnė vos 7 taškus, o "Naujokams" leido įmesti visus 20. Taigi po trijų kėlinių rezultatas buvo (49 – 30)

Paskutinis rungtynių kėlinukas per daug neišsiskyrė. "Sportijos" puolimas kiek atsigavo, tačiau vistiek nebuvo toks kokio reikia norint iškovoti pergalę. Nors šis kėlinukas jiems ir buvo rezultatyviausias, jie vistiek įmetė tik 13 taškų, tuo tarpu "Naujokams" leidę įmesti 19. "Naujokai" užbaigė šias rungtynes turėdami 25 taškų persvarą. Galutinis rezultatas (68 – 43)

Naujokai: Edvinas Povilaitis – 16 tšk., Tomas Čepkauskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Stankūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Sportija: Laimonas Luižys – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Mačiulis – 8 tšk., Vaidotas Augustaitis – 6 tšk.

"Naujokų" komandos treneris Linas Malinauskas:
"Manau pergalę lėmė kovingumas. Labai norėjome atsigriebti dėl praeitų varžybų, kurias jiems pralošėme, todėl buvome ypač kovingi. Manau būtent tai ir lėmė pergalę."

BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Compensa“ nesunkiai susitvarkė su pergalės skonio dar nepajutusiais „Naujokais“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)