Green Death vs Šilainiai – 2 (72:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „Green Death“

2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 873

Sausio 19 dieną, 19:00 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Green Death" (šeimininkai) ir "Šilainiai – 2" (svečiai). Rungtynės buvo išties labai atkaklios, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti komanda ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis atakomis. Sėkmė šį kartą buvo šeimininkų pusėje, kurie, paskutinėmis minutėmis, sėkmingai apsigynė, bei netrukus realizavo baudų metimus. Susitikimas baigėsi rezultatu 72:68.

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė nusiteikusios kovingai, o pats žaidimas buvo labai rezultatyvus. Gana greitai ekipos atrado savo lyderius, "Green Death" ekipoje išsiskyrė puikiai žaidęs P.Aleksonis, tuo tarpu svečių gretose nesulaikomai varžovų krepšį atakavo V.Kapočius. Vis tik netrukus komandų tempas kiek sulėtejo, bet atkakli kova niekur nedingo. Praktiškai du kėlinukus žaidimas vyko taškas į tašką ir prasidedant ilgajai pertraukai svečiai pirmavo tik minimaliu paranšumu 41:42.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas jau buvo kiek įvairesnis. "Green Death" pirmiesiems pavyko perimti iniciatyvą ir pasiekti 7 taškų pranašumą, bet šią persvarą žaibiškai panaikino "Šilainiai – 2" komandos krepšininkai. Viskas prasidėjo iš naujo. Komandos jau buvo išmėtę savo metimus, o dar ir broko žaidime dabar pasitikė daug dažniau. Bet intriga niekur nedingo ir einant paskutinėms minutėms komandos turėjo vienodus šansus nugalėti. Netrukus geresnėje padėtyje atsidūrė "Green Death" ekipa, šeimininkai pasiekė nedidelį pranašumą, o varžovai griebėsi pražangų taktikos. P.Aleksonis iš 4 baudų metimų realizavo 3 ir toks pataikymas buvo pakankamas norint išlaikyti saugią distanciją. Rungtynes pabaigė keli desperatiški svečių bandymai pelnyti taškus. "Green Death" laimėjo rezultatu 72:68.

Green Death: Petras Aleksonis – 32 tšk. (6 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Igoris Konovalenko – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Valdas Valksmanas – 15 tšk.

Šilainiai – 2: Vitoldas Kapočius – 22 tšk., Tadas Vaitkūnas – 14 tšk., Vidmantas Keršpila – 10 tšk.

„Naujokai“ šventė pergalę, tačiau į aštunfinalį žengė „Green Death“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:03 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)Banguotose rungtynėse pergale džiaugėsi „Abstinentai“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:29 val.)Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Naujokai“ turėjo pripažinti „Green Death“ pranašumą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:23 val.)Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)Puikiai startavę „Green Death“ pabaigoje vos neprisižaidė (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:35 val.)„BL Old“ nesugebėjo pasipriešinti „Green Death“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:27 val.)