Abstinentai vs Kolpingo kolegija (82:90)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kolpingo kolegija“ pademonstravo kovingumą ir panaikinę 23-ijų taškų deficitą prasibrovė į pusfinalį

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 987

Trečiadienį, balandžio 1 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių Mažosios taurės lemiamos ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Abstinentų“ ir svečių „Kolpingo kolegijos“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai buvo išsiveržę į priekį, tačiau vėliau ėmė byrėti, kuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai įgijo solidžią persvarą. Vis tik, spausti varžovus pradėję „Kolpingo kolegijos“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir ketvirtame kėlinyje perimti iniciatyvą, kas ir leido jiems pasiekti pergalę, kuri užtikrino kelialapį į pusfinalį. 82:90 (28:21, 25:22, 23:22, 6:25).

Rungtynių pradžioje žymiai geriau startavusi „Kolpingo kolegija“ įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau kiek vėliau atsibudę aikštės šeimininkai pasivijo varžovus. Po kelių minučių svečiai dar šiek tiek atsiplėšė, tačiau kėlinuko pabaigą žymiai geriau sužaidę „Abstinentai“ sugebėjo perimti iniciatyvą bei įgyti septynių taškų persvarą. 28:21.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Abstinentai“ ir toliau tęsė pradėtą darbą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau aikštės šeimininkų pranašumas tik augo, ko pasekoje įpusėjus antram kėlinukui jis pasiekė 23-ijų taškų ribą, nuo kurios „Kolpingo kolegija“ tik mažino deficitą ir prieš ilgąją pertrauką jie atsilikinėjo vos dešimčia taškų. 53:43.

Po ilgosios pertraukos dar kartą dvidešimties taškų persvarą susigrąžinę aikštės šeimininkai per anksti atsipalaidavo, ko pasekoje vis dažniau klimpo varžovų spaudime bei darė paprastas klaidas, ko pasekoje „Kolpingo kolegija“ vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas, ko pasekoje skirtumas tarp komandų prieš lemiamą ketvirtį ištirpo iki vienuolikos taškų. 76:65.

Paskutinė rungtynių dalis „Abstinentams“ buvo tiesiog tragiška. Jau nuo pat pradžių spurtavusi „Kolpingo kolegija“ ištirpdė atsilikimą iki penkių taškų. Ir toliau sunkiai taškus rinkę bei nepaprastai dažnai klydę aikštės šeimininkai leido priešininkams surengti spurtą net 0:14, kurio dėka svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos, kas ir lėmė apmaudų šeimininkų pralaimėjimą. 82:90.

Po šios pergalės „Kolpingo kolegija“ laimėjo serijoje iki dviejų pergalių 2:1 ir žengė į pusfinalį, kuriame jos laukia „Rind“.

Po pergalės nugalėtojų treneris Aldas Daubaras kalbėjo: „Labiausiai padėjo spaudimas, varžovai pradėjo dažnai klįsti, mes periminėjome kamuolius, greitomis atakomis rinkome taškus, kas ir lėmė pergalę“. Sekančiame etape laukia „Rind“, ką galite pasakyti apie būsimą varžovą?: „Kietas varžovas. Iš tikrųjų mes su jais žaidėme Jonavoje, žinome kaip kas žaidžia, tai matysime kaip bus“.

„Abstinentai“: Marius Liepa – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Mantautas Patašius – 22 tšk. (24 atk. kam., 7 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 13 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk.

„Kolpingo kolegija“: Martynas Zaveckas – 24 tšk., Edvinas Masiokas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Vaškevičius – 15 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Simas Pakeltis – 12 tšk. (5 perimt. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 balandžio 02 d., 15:25 val.
O Mariui ir Artūrui dubliai kodėl nepažymėti?
Anonimas2015 balandžio 02 d., 11:58 val.
41 prarastas kamuolys! Bet vis tiek pralaimėjusi komanda surinko daugiau naudingumo balų :O
„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kolpingo kolegija“ po pratęsimo išplėšė trečiąsias serijos rungtynes (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)„Kolpingo Kolegija“ pratęsė seriją lemiamoms, trečiosioms rungtynėms (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 21:42 val.)Aštuoniolikos taškų pranašumą iššvaisčiusi „Kolpingo kolegija“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:31 val.)„Abstinentai“ po atkaklios kovos išsiveržė serijoje į priekį (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 00:28 val.)