Dumblas vs VU KHF (89:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą.

2015 sausio 18 d., Sekmadienis, 16:57 val., peržiūros: 1730

Sekmadienį, sausio 18 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės kuriose susitiko šeimininkai "Dumblas" ir svečių "VU KHF" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (29:13). Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau nusisekė "VU KHF" ekipai, kuri laimėjo kėlinį vienu tašku ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – (44:29). Antroje rungtynių pusėje "Dumblas" toliau kontroliavo rungtynių eigą ir po nesunkios kovos iškovojo pergalę rezultatu – (89:73).

Pirmasis kėlinys komandoms prasidėjo apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, vėliau sekė "Dumblo" ekipos spurtas -(12:0) ir sužaidus 6 minutes šeimininkai pirmavo rezultatu – (17:8). Per likusį laiką "VU KHF" komandai atsitiesti nepasisekė, svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (12:5) ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (29:13).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė "VU KHF" komandos naudai, kurie laimėjo pirmų 5 minučių atkarpą – (4:10) po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo iki 10 taškų – (33:23). Antroje kėlinio pusėje "Dumblo" ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti, per likusį laiką šeimininkai surengė spurtą – (11:6) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – (44:29).

Trečiasis kėlinys buvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kurie laimėjo 5 minučių atkarpą – (17:13), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 19 taškų – (61:42). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą. "VU KHF" komandai pavyko laimėti atkarpą – (6:14), kuri leido priartėti iki 11 taškų – (67:56).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų puikia atkarpa – (12:2), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 21 taško – (79:58). Vėliau "Dumblo" komanda atsipalaidavo, leido svečiams sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (89:73).

Po laimėtų rungtynių "Dumblo" komandos treneris kalbėjo: "Palaidos tokios rungtynės buvo. Daug bėgimo, mažai minties... O šiaip buvo planuota pergalė ir pagal rezultatus ir pagal palyginimą mes šiandien buvome stipresni."

Dumblas: Lukas Steikūnas – 27 tšk. (24 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Bulotas – 18 tšk., Tomas Pukelevičius – 14 tšk., Deimantas Baltrušis – 14 tšk., Paulius Žekonis – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

VU KHF: Vytis Bulkevičius – 33 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Žirgulis – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Domantas Ladyga – 11 tšk. (10 atk. kam.), Marius Lukauskas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)