Baltic Transline vs Ryterna Group (90:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“

2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 23:59 val., peržiūros: 1231

Sausio 28 dieną, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, tarp šeimininkų "Baltic Transline" ir svečių "Ryterna Group". Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 8 pergales ir 7 pralaimėjimus, o svečiai 2 pergales ir 13 pralaimėjimų.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, po sužaistų 4 rungtynių minučių rezultatas tapo 12:12, bet poto šeimininkai surengė atkarpą 14:5 ir taip užbaigė antrąjį kevirtį rezultatu 26:17.

"Baltic Transline" ir antrajame kėlinyje tęsė sėkmingą atkarpą, dar dadėdami 7 taškus be atsako, o skirtumas tapo jau rekordinis 33:17. Vis gi "Ryterna Group" ekipa nebuvo linkusi nusileisti ir iki ilgosios pertraukos sumažino deficitą iki 12 taškų. (48:36)

Trečiajame kėlinyje svečiai bandė mažinti skirtumą, bet tai jie darė labiai sunkiai, nes vienintelis pastebimesnis jų žaidėjas buvo Darius Stanaitis, kuris šiame ketvirtyje įmetė 14 iš 18 visų komandos taškų. Šeimininkai sugebėjo laimėti ir trečiąjį kėlinuką, o po jo rezultatas tapo 67:54.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, nes svečiai atrodė lyg ir pavargę, nors ir buvo prisiviję varžovus iki 10-ties taškų ribos, 66:76, tačiau tai buvo arčiausiai kiek jie sugebėjo priartėti. Galutinis rungtynių rezultatas 90:75.

Po rungtynių šeimininkų komandos žaidėjas Vidmantas Sindaras kalbėjo: "Pergalę lėmė tai, jog gerai nusiteikėm prieš rungtynes ir labiau norėjome laimėti nei varžovai".

Baltic Transline: Darius Kisielius – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 21 tšk., Tomas Viršilas – 16 tšk. (14 atk. kam.)

Ryterna Group: Darius Stanaitis – 35 tšk. (6 išpr. praž.), Mantautas Neverbickas – 15 tšk., Edgaras Budrys – 12 tšk., Marijus Kasiulis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 17:50 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Baltic Transline“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 00:23 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ palaužė „Compensą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)