ICE vs BC „Gazuotas pienas“ (62:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Antrojo etapo starte BC „Gazuotas Pienas“, vedamas Roko Malecko, palaužė „Ice“

2014 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 1070

Sekmadienį, gruodžio 14 dieną, V.Kuprevičiaus sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių J pogrupio rungtynės, tarp vietos "Ice" (0/1) ir svečių BC "Gazuoto Pieno" (1/0) ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė karšta kova, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Vis tik, reikiamu metu savo komandą į priekį traukęs R.Maleckas padėjo BC "Gazuotam Pienui" išlaikyti per antrą kėlinuką įgytą persvarą bei iškovoti pergalę rezultatu 62:71 (12:9, 16:24, 15:19, 19:19).

Rungtynių pradžioje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau pirmieji ledus pralaužę aikštės šeimininkai surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius ir įgijo keturių taškų persvarą. Kiek vėliau, dvi iš eilės greitas atakas surengę BC "Gazuoto Pieno" žaidėjai rezultatą išlygino. Vis tik, kėlinuko pabaigą geriau sužaidę "Ice" ekipos krepšininkai ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 12:9.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie buvo atitolę nuo varžovų penkių taškų skirtumu, tačiau svečiai neketino taip lengvai nusileisti ir netrukus sumažino savo deficitą iki minimumo. Kiek vėliau "Ice" dar sugebėjo pelnyti šešis taškus iš eilės, tačiau netrukus į tai buvo atsakyta spurtu 0:12, kuris tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos pradžios ir leido BC "Gazuotam Pienui" perimti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti penkių taškų persvarą. 28:33.

Po ilgosios pertraukos abi komandos ir toliau žaidė labai apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, šiek tiek geriau atrodę BC "Gazuoto Pieno" krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą, o artėjant trečiam kėlinukui į pabaigą, sėkmingai atakos smaigalyje atakas užbaigusio A.Borodino dėka, skirtumas tarp komandų išaugo iki trylikos taškų, tačiau atkaklumo dėka "Ice" sugebėjo savo deficitą sušvelninti iki vienženklio. 43:52.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje, M.Semėno ir R.Malecko dėka, svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą, tačiau "Ice" ekipos gretose rezultatyviausiai žaidęs R.Misevičius neleido BC "Gazuotam Pienui" pernelyg atitolti. Vis tik, aikštės šeimininkai nesugebėjo sulaikyti įsibėgėjusio R.Malecko, kuris lemiamų atakų metų smeigė tolimą metimą ir užtvirtino BC "Gazuoto Pieno" pergalę rezultatu 62:71.

Po pergalės nugalėtojų treneris Jomantas Eibukas kalbėjo: "Principinė dvikova. Su jais jau esame susitikę ne kartą, jie puikiai mus pažįsta ir mes juos puikiai žinome. Anksčiau mes nugalėdavome tik per pasirengimo etapą, tačiau dabar pagaliau pavyko nugalėti ir C lygoje. Visi žaidė su dvigubu užsidegimu. Džiaugiamės iškovoję pergalę prieš tikrai rimtą varžovą".

"Ice": Rokas Misevičius – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Ernestas Ramanauskas – 10 tšk., Ritauras Rakauskas – 10 tšk.

BC "Gazuotas pienas": Rokas Maleckas – 29 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 10 tšk., Mantas Stankevičius – 9 tšk.

BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)Atkakliose rungtynėse „Aurelinas“ palaužė „Ice“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:54 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)Kietoje kovoje BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė iki šiol nepralaimėjusį „emobilus.lt & SK Mattą“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)