BK Centre vs Lietuvos šaulių sąjunga (75:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą.

2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 19:06 val., peržiūros: 987

Šeštadienį, gruodžio 6 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "BK Centre" ir svečių "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipų. Rungtynės geriau pradėjo "BK Centre" komanda, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (19:10). Antrą kėlinį geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie laimėjo kėlinį – (17:23), bet po dviejų kėlinių vis dar priekyje buvo šeimininkai – (36:33). Trečiame kėlinyje šeimininkų ekipai pavyko dar keliais taškais padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (57:49). Ketvirtame kėlinyje "BK Centre" pabėgo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę rezultatu – (75:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, vėliau šeimininkams pavyko pelnyti 7 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo palankesnis "BK Centre" ekipai – (11:8). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą – (8:2) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Lietuvos šalių sąjungos" laimėta atkarpa – (3:7), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5 taškų – (22:17).Vėliau sekė šeimininkų laimėta atkarpa – (10:0), po kurios sužaidus 5 minutes rezultatas buvo – (32:17). Antroje kėlinio pusėje svečiams pavyko surengti spurtą – (4:15), po kurios skirtumas po dviejų kėlinių sumažėjo iki 3 taškų – (36:33).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, "BK Centre" ekipai pirmoji kėlinio pusė buvo sėkmingesnė, nes šeimininkams buvo pavykę padidinti skirtumą iki 8 taškų – (47:39). Per likusį laiką komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 8 taškai – (57:49).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, kurie per pirmas 5 minutes laimėjo atkarpą – (10:4), po kurios skirtumas šoktelėjo iki 14 taškų – (67:53). Per likusį laiką svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (8:4) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (75:57).

BK Centre: Tomas Petrauskas – 23 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kiril Timofeev – 22 tšk. (5 perimt. kam.), Karolis Zokas – 15 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Andrius Čekanauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 19 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Juraitis – 13 tšk.

„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:19 val.)„C“ lygos Mažosios taurės bronza po pratęsimo iškovojo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 19:11 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)