Lituanica vs Naujokai (75:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa.

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 21:51 val., peržiūros: 1352

Penktadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp "Lituanica" ir "Naujokai" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Naujokų" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (17:19). Antrame kėlinyje "Lituanica" krepšininkai perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (35:28). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (52:41). Ketvirtame kėlinyje "Lituanica" krepšininkai nemažino apsukų, padidino skirtumą iki dviženklio ir rungtynės baigėsi rezultatu – (75:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Lituanicos" 5 pelnytais taškais, vėliau sekė "Naujokų" taiklus dvitaškis metimas ir sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo - (5:2). Sužaidus dar apie 4 minutes komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir likus žaisti nepilnai 3 minutes priekyje buvo šeimininkai – (13:9). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti spurtą – (4:10) ir po pirmo kėlinio priekyje buvo "Naujokai" – (17:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Lituanicos" laimėta atkarpa – (6:3), kuri leido vėl įsiveržti į priekį – (23:22). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams pavyko dar šiek tiek atitolti ir įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė 6 taškai – (32:26). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (35:28).

Trečio kėlinio pradžia nelabai gerai susiklostė "Naujokų" ekipai, svečiai pralošė 6 minučių atkarpą – (14:5) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (49:33). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti savo spurtą – (3:8) ir po trijų kėlinių komandas skyrė 11 taškų – (52:41).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant tiksliomis atakomis. Sužaidus 3 minutes komandas skyrė tie patys 11 taškų – (60:49). Vėliau šeimininkams pavyko laimėti dar vieną atkarpą – (11:5) ir skirtumas šoktelėjo iki 17 taškų – (71:54). Per likusį laiką svečiai dar bandė mažinti rezultatą, bet tik pelnydavo taškus, varžovai atsakydavo tuo pačių. Rungtynės baigėsi rezultatu – (75:57).

Lituanica: Andrius Okulič-Kazarinas – 18 tšk., Donatas Maciulevičius – 18 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ričardas Grigaliūnas – 16 tšk., Andrius Šimaitis – 12 tšk.

Naujokai: Petras Maciulevičius – 14 tšk., Andrius Stankūnas – 13 tšk., Karolis Zaveckas – 8 tšk.

„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)