Sparta vs Hidraulinės sistemos (73:92)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“.

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:52 val., peržiūros: 1035

Vasario 3 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje, susitiko C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai) komandos. Negausiai susirinkę „Hidraulinės sistemos“ komanda nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš varžovų. Jau po pirmų 10 minučių svečiai susikrovė 15 taškų skirtumą (25:10), kurį išsaugojo ir iki rungtynių galo. Varžybos pasibaigė rezultatu 92:73 „Hidraulinės sistemos“ komandos naudai.

Rungtynės prasidėjo svečių komandos atkarpa 7:0. Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes taškus pradėjo rinkti ir aikštės šeimininkai, tačiau neilgam, po jų sekė dar vienas „Hidraulinės sistemos“ komandos spurtas, kuris leido pelnyti 13 taškų be varžovo atsako ir kėliniui einant į pabaigą pirmauti 16 taškų skirtumu (21:5). Per likusias minutes komandos apsikeitė taikliais metimais ir po 10 minučių rezultatas buvo 10:25 svečių komandos naudai

Antrasis ketvirtis šeimininkų komandai buvo kur kas rezultatyvesnis. Susikaupusi "Sparta" komanda sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (24:30), tačiau varžovai nebuvo linkę atsipalaiduoti ir kėlinį užbaigė išlaikydami dviženklį pranašumą 47:35 „Hidraulinės sistemos“ komandos naudai

Po ilgosios pertraukos pailsėjusi ir sugrįžusi svečių ekipa, pradėjo antrąją rungtynių pusę atkarpa 14:3, kuri leido dar labiau atitrūkti nuo varžovų. Per likusį kėlinio laiką svečiai nesumažino atsilikimo ir sužaidus 3 kėlinius komandas jau skyrė 24 taškai. Rezultatu 70:46 priekyje „Hidraulinės sistemos“

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, per kurį „Sparta“ komanda, nors ir laimėjo kėlinį (27:22) tačiau nesugebėjo priartėti prie varžovų. Rungtynės pasibaigė rezultatu 92:73 svečių komandos naudai.

Sparta: Renatas Dabašinskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Kelpšas – 19 tšk., Juozas Kajokas – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 38 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Povilas Čižauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 15 tšk., Marius Markevičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Po rungtynių „Hidraulinės sistemos“ komandos atstovas kalbėjo: Į varžybas susirinkom negausiai, išguldyti ligų ir traumų, aišku tikėjomės , kad galim prieš šitą komandą laimėti. Buvo sunku iš pradžių įsivažiuoti, bet po 2 kėlinių nuovargis pasijautė ne mūsų komandai , bet varžovams. Atitrūkom ir išlaikėm žaidimo ritmą iki galo ir pasiekėm pergalę.

„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Green Death“, kurie pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:36 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)