Kolpingo kolegija vs Rind (70:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 21:20 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą

2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 23:31 val., peržiūros: 1326

2015 balandžio 13 dieną, Kauno energijos sporto salėje, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybių pusfinalio trečiame susitikime rungtyniavo „Kolpingo Kolegija“ (šeimininkai) ir „Rind“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo lygiai ir labai nerezultatyviai, sužaidus penkias minutes rezultatas buvo – 4:7. „Kolegija“ laimėjo dar vieną atkarpą 2:5 ir nutolo – 6:12. Iki kėlinio pabaigos komandos žaidė lygiai ir po pirmo ketvirčio – 14:19. Antrą kėlinį šešiais taškais pradėjo „Rind“ ir išsiveržė į priekį, tačiau tada keturis taškus surinko „Kolpingo Kolegija“ – 20:23. Antrą kėlinio pusę „Rind“ laimėjo 10:4 ir po dviejų kėlinių – 30:27. Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo galingai ir netrukus susikrovė dviženklį pranašumą – 44:33. Toliau šeimininkai tolo ir rezultatas tapo – 50:35. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė „Rind“ ir po trijų kėlinių rezultatas – 55:43. Ketvirtame kėlinyje dominavo šeimininkai ir užtikrintai laimėjo rungtynes, bei žengė į finalą – 70:57.

Po rungtynių pralaimėjusių treneris Esmiraldas Sliežauskas sakė – kaip matėte šiandien mūsų buvo mažiau ir pirmus du kėlinius dar bandėm kovoti, o po to jau apleido jėgos. Negalėjo šiandien žaisti du mūsų svarbūs žadėjai, o su tokiomis pajėgomis mes nelabai ką galėjome priešpastatyti prieš Kolpingo kolegiją. Šiai dienai varžovai yra vertesni pergalės, o mes bandysime pakovoti Mažajame finale dėl bronzos medalių. Linkime sėkmės varžovams finale.

„Kolpingo kolegija“ : Martynas Zaveckas – 20 tšk., Edvinas Masiokas – 11 tšk., Simas Pakeltis – 8 tšk. (12 atk. kam.)

„Rind“: Julius Demenius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Každailis – 15 tšk. (15 atk. kam.), Marius Kazakevičius – 12 tšk. (16 atk. kam.), Airidas Tkačiovas – 12 tšk.

„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Compensa“ palaužė „Rind“ krepšininkus (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:57 val.)„Kolpingo kolegija“ pademonstravo kovingumą ir panaikinę 23-ijų taškų deficitą prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)