ICE vs Aurelinas (57:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Aurelinas“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai, tačiau į aštunfinalį žengė pastaroji

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 1085

2015 m. vasario 22 d. V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ (šeimininkai) ir „Aurelinas“ (svečiai). Pirmąsias šešioliktfinalio rungtynes „ICE“ ekipa buvo laimėjusi 14 taškų persvara (51:65), tad „Aurelinui“, norint patekti į aštunfinalį, reikėjo laimėti didesniu nei 14 taškų skirtumu. „Aurelinas“ buvo arti tikslo trečiojo kėlinio pabaigoje, kai buvo įgiję 15 taškų pranašumą (39:54). Vis dėlto, svečiams nepavyko išsaugoti reikiamo pranašumo ir į kitą etapą žengė „ICE“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas – 57:62 (11:17, 18:18, 15:19, 13:8).

Nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų užvirė kieta ir emocinga kova, kurioje beveik visą laiką šiokį tokį pranašumą turėjo „Aurelinas“. Jau pirmajame ketvirtyje svečiai išsiveržė į priekį ir sužaidus penkias minute turėjo 7 taškų pranašumą (4:11). Panašus skirtumas tarp komandų išsilaikė ir iki pat kėlinio pabaigos, kurį „Aurelinas“ laimėjo rezultatu 11:17.

Antrajame kelinyje kova tapo tik dar atkaklesnė ir emocingesnė ir skirtumas svyravo tarp 4-5 taškų. Įpusėjus rungtynėms „Aurelinas“ išlaikė 6 taškų pranašumą ir į didžiają pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 29:35.

Po ilgosios pertraukos svečiai įjungė aukštesnė pavarą ir ėmė dar atkaliau siekti užsibrėžto tikslo – panaikinti 14 taškų deficitą, kurį turėjo po pirmųjų serijos rungtynių. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Aurelinas“ pirmavo 10 taškų persvarą (31:41), o likus žaisti 2 minutes iki kėlinio pabaigos skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki 15 taškų. Vis dėlto „ICE“ komandos žaidėjai nesutriko ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų (44:54).

Lemiamas ketvirtasis kėlinys prasidėjo „ICE“ komandos žaidėjų spurtu 9:0 ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 1 taško (53:54). „Aurelino“ ekipos žaidėjams dar buvo pavykę padidinti pranašumą iki 7 taškų (53:60), tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti šiose rungtynėse. „Aurelinas“ laimėjo rungtynes rezultatu 57:32, tačiau į kitą etapą, dėl didesniu skirtumu laimėtų pirmųjų rungtynių, keliauja „ICE“ ekipa.

Po rungtynių „ICE“ ekipos treneris T.Jonkus kalbėjo: „Rungtynės buvo tikrai sunkios, mes kovojome ne tik su varžovais, tačiau ir su savo emocijoms, kurių buvo tikrai daug, tiek į varžovų, tiek į teisėjų, netgi į žiūrovų pusę. Vis dėlto, džiaugiamės, jog pavyko išlaikyti pirmosiose rungtynėse įgytą pranašumą ir patekti į kitą etapą. Kitame etape mūsų laukia itin pajėgus varžovas – emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipa. Mėginsime kovoti, čia juk atkrintamosios ir visko gali nutikti“.

„ICE“: Justas Eitmanavičius – 15 tšk., Rokas Misevičius – 8 tšk., Ernestas Ramanauskas – 7 tšk.

„Aurelinas“: Rokas Šapalas – 16 tšk., Egidijus Šalkauskas – 16 tšk., Tomas Gudžiūnas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Sutkus – 11 tšk.

„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Savi“ nusileido „Ice“ ekipai (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Aleksotas“ nesugebėjo pasipriešinti „ICE“ komandai (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių starte „Ice“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antrą etapą pradėjo įspūdinga pergale po pratęsimo (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:12 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)