Sparta vs Lituanica (67:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 19:40 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“

2015 sausio 06 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 966

2014 sausio 6 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko "Sparta" (šeimininkai) ir "Lituanica" (svečiai). Pirmas kėlinys vyko labai nerezultatyviai ir po jo "Sparta" buvo priekyje – 13:12. Antras kėlinys buvo labai panašus, daug netaiklių metimų ir klaidų, tad po antro kėlinio – 27:23. Trečiame kėlinyje, komandoms pailsėjus, puolimas atsigavo ir "Lituanica" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 44:44. Ketvirtame kėlinyje jau kiek geriau atrodė "Sparta" ir laimėjo rungtynes rezultatu - 67:63 (13:12, 14:11, 17:21, 23:19).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po du taškus, o tuomet svečiai laimėjo atkarpą 5:2 ir rezultatas tapo – 4:7. Per kitas tris minutes rezultatas tapo lygus – 9:9. Iki pirmo kėlinio pabaigos komandos žaidė taškas į tašką ir po pirmo ketvirčio - 13:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo Š. Sobolio dvitaškiu, o šešiais taškais atsakė "Lituanica" ir rezultatas – 15:18. Keturis taškus pelnė "Sparta", o tritaškiu atsakė Tomas Vaišvila – 19:21. Šešis taškus pelnė Antanas Kilas, o iki ketvirčio pabaigos dar po du taškus apsikeitė komandos ir po dviejų kėlinių - 27:23.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais svečių ir keturiais šeimininkų taškais ir rezultatas – 31:28. Du taškus su pražanga pelnė Dmitrij Kvitka ir išlygino rezultatą – 31:31. Atkarpą 7:4 laimėjo "Lituanica" ir pervėrė rezultatą savo naudai – 35:38. Per kitas dvi minutes "Sparta" išlygino rezultatą – 40:40. Iki ketvirčio pabaigos rezultatas išliko lygus – 44:44.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo vienu A. Okulič-Kazarino baudos metimu, o keturiais atsakė "Sparta" ir jie buvo priekyje – 48:45. Tritaškį pataikė Donatas Maciulevičius, o tuomet kiek geriau atkarpą sužaidė "Sparta" ir rezultatas tapo lygus – 53:53. Du taškus pelnė "Lituanica", o tritaškiu atsakė Giedrius Prabulis ir "Sparta" jau priekyje – 56:55. Du taškus pelnė Andrius Šimaitis, o dar vieną tritaškį smeigė Giedrius Prabulis – 59:57. Tomas Vaišvila rezultatą išlygino, o tada šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako – 64:59. Du taškus pelnė Tomas Vaišvila, o baudos metimus užtikrintai metę "Spartos" vyrai laimėjo rungtynes – 67:63.

"Sparta": Antanas Kilas – 28 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Juozas Kajokas – 17 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 11 tšk. (6 perimt. kam.).

"Lituanica": Dmitrij Kvitka – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Simonas Navickas – 11 tšk., Donatas Maciulevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.).

„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)Savo kovingumą pademonstravusi rungtynių pabaigoje „Lituanica“ džiaugėsi pergale. (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:02 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)BC „Ambi“ antroje rungtynių pusėje išvargo pergalę prieš „Lituanicos“ krepšininkus (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:27 val.)„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)