ICE vs Komanda X (77:44)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 19 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių starte „Ice“ įtikinamai įveikė „Komandą X“

2014 spalio 19 d., Sekmadienis, 22:41 val., peržiūros: 1246

Spalio 19 dieną V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Ice" priemė svečius "Komandą X". Abiem komandom tai buvo pirmos rungtynės "C" lygoje šiame sezone.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė du taškai (0:2). Įpusėjus kėliniui "Komanda X" turėjo vieno taško persvarą (6:7), o minutės pertraukėlės paprašė "Ice". Po jos "Komandos X" puolimas visiškai užstrigo, o tuo pasinaudoję "Ice" pelnė 11 taškų be atsako. Sužaidus pirmas 10 minučių "Ice" turėjo 10 taškų persvarą (17:7).

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė 10 taškų (24:14). Septintą minutę šeimininkų pranašumas buvo padidėjęs iki 16 taškų (32:16). Visgi "Komandai X" paskutinėmis ketvirčio minutėmis pavyko puikiai žaisti gynyboje. Svečiai į savo krepšį nepraleido nei taško, o patys pelnė devynis taškus be atsako (32:25).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė septyni taškai (34:27). Įpusėjus trečiai minutei L.Klangauskas buvo nubaustas technine pražanga, už apeliacijas į teisėjo sprendimus. Tai padėjo "Ice" padidinti persvarą iki 10 taškų (37:27). Ketvirtą minutę taikliais tritaškiais apsikeitė komandos, o minutės pertraukėlės paprašė "Ice". "Komanda X" taškus rinko baudų metimais, o "Ice" taikliais dvitaškiais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (44:33). Per likusį laiką geriau rungtyniavo šeimininkai, kurie padidino persvarą iki 19 taškų (53:34).

Sužaidus pirmas dvi minutes komandas skyrė 21 taškas (57:36). Per sekančias dvi minutes du tolimus metimus pataikė "Komanda X", bet taiklūs "Ice" dvitaškiai jiems persvaros sumažinti neleido (63:42). Septintą minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki 27 taškų (69:42). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (71:44). Per paskutines dvi rungtynių minutes be klaidų gynėsi "Ice", o šeši pelnyti taškai padėjo jiems padidinti persvarą iki 33 taškų (77:44).

"Ice" treneris T.Jonkus: "Sunkiai pradėjome rungtynes. Rimtai ruošėmės sezonui, turėjome net devynias draugiškas rungtynes. Vienos jų buvo su šiandien dienos varžovais. Gal žinant, kad tai buvo oficialus "C" lygos startas, buvo jaudulio. Gynyboje sužaidėme gal ir gerai, bet puolime nepataikydavome savų metimų. Nepataikydavome ir iš po krepšio, tai tekdavo net paimti minutės pertraukėlių, kad nuraminčiau savo žaidėjus. Antroje rungtynių pusėje matyt jau buvome apsipratę, įsižaidę. Kai kurie žaidėjai pakilę nuo suolo įnešė gero žaidimo, rodė neblogus rezultatus, ypač pataikėme metimus prieš varžovų zoninę gynybą ir to pakako atitrūkti ir pasiekti šiandienos pergalę.Tikiu, kad komanda gali žaisti dar geriau. Iš pradžių darėme žioplų klaidų, kurios vėliau virto lengvais varžovų taškais. Ateityje planuojame to išvengti." Paklaustas, ar geras rezultatas yra 44 praleisti taškai į savo krepšį, treneris atsakė: "Taip. Pradžioje nors labai sunkiai žaidėme, bet gynyboje buvome gan gerai susikoncentravę. Aktyviai žaidėme. Turime daug jaunų žaidėjų, kai kurių amžius nesiekia 19 metų. Norisi tai išnaudoti, tą aktyvumą ir gynyboje, ir puolime. Labai geras rezultatas."

ICE: Rokas Misevičius – 20 tšk. (9 rezult. perd.), Ernestas Ramanauskas – 15 tšk., Jokūbas Liutkus – 13 tšk.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 7 tšk.

Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai nebeatsilaikė prieš „Komandą X“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 22:19 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:28 val.)„Aurelinas“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai, tačiau į aštunfinalį žengė pastaroji (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)