Birštono „Olimpas“ vs Sporto manija (66:89)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone

2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1237

Gruodžio 21 dieną, 16:00 val., Birštono gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos Birštono "Olimpas" (šeimininkai) ir „Sporto Manija“ (svečiai). Nors rungtynėse svečiai susirinko vos šešiese, tačiau jau antrojo kėlinuko metu jie įrodė, kad šiai dienai yra gerokai pranašesni už varžovus, bei nesunkiai pasiekė 20 taškų pranašumą. Vėliau skirtumas dar labiau išaugo ir šeimininkai sugebėjo priartėti tik rungtynių pabaigoje. Susitikimas baigėsi rezultatu 66:89.

Rungtynių pradžioje abiems komandoms sunkiai sekėsi pajusti žaidimo ritmą, krepšininkai dažnai ir netiksliai atakavo iš visų padėčių, dažnai klydo. Skirtumas taip pat išsilaikė labai nedidelis ir drąsiai galimą teigti, jog aikštelėje vyko lygi kova. Vistik po vangaus starto pirmieji atsibudo „Sporto Manija“ komandos nariai, kurie antrojo kėlinuko metu pagaliau pralaužė ledus puolant. Skirtumas ėmė augti, o vis gerėjantis svečių taiklumas varė į neviltį birštoniečius. Svečiai neketino nei kiek prilėtinti savo tempo ir pradėjo jau ir triuškinti šeimininkus, kurie atsilinėjo net 20 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:48.

Po ilgosios pertraukos „Sporto Manija“ dar labiau nutolo, nesulaikomai žaidęs D.Rinkūnas padėjo savo ekipai pasiekti ir rekordinį – 30 taškų pranašumą. Ties šiuo momentu intriga visiškai pradingo ir svečiai pagaliau sulėtino savo žaidimą. Skirtumas netgi ėmė mažėti, nors vilčių "Olimpui" praktiškai nebuvo likę. Abi komandos turėjo problemų dėl pražangų, o tai ypač aktualu buvo svečiams, kurie turėjo vos vieną atsarginį žaidėją. Netrukus „Sporto Manija“ liko tik penkiese, bet laiko buvo likę labai nedaug, tad didelės įtakos tai neturėjo. Birštono "Olimpas" kiek priartėjo, bet pralaimėjimo triuškinamu skirtumu neišvengė. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:89.

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Osvaldas Braždžionis – 14 tšk. (18 atk. kam.), Dovydas Drazdauskas – 8 tšk. (7 išpr. praž.)

Sporto manija: Deividas Rinkūnas – 33 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 13 tšk., Mantas Kudirka – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Mackevičius – 11 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tautvydas Ilčiukas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Pocius – 10 tšk.

„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)