Hidraulinės sistemos vs SK „Neveronys“ (66:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 kovo 31 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 00:13 val., peržiūros: 1195

Antradienį, kovo 31 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pusfinalis tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių SK „Neveronių“. Antrajame etape šios dvi komandos tarpusavyje susitiko du kartus ir abi pasidalino po pergalę. Šiandienos rungtynės džiugino įtampa, kadangi komandos buvo verta viena kitos ir žaidė apylygiai. Sėkmė šįkart nusišypsojo „Hidraulinėms sistemoms“, kurie lemiamu momentu pataikė svarbius metimus ir iškovojo tikrai sunkią pergalę.

Pirmąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį 6:2, bet tuomet „Neveronys“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą. Vėliau „Hidraulinės sistemos“ laimėjo dar vieną 6:2 atkarpėlę ir išlygino rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir po pirmojo ketvirčio svečiai turėjo minimalų pranašumą – 16:17. Antrasis ketvirtis taip pat buvo gan apylygus. Kėlinuką „Neveronys“ pradėjo pelnydami keturis taškus be atsako ir įgavo penkių taškų pranašumą. Visgi, jų pranašumas po truputį tirpo ir „Hidraulinėms sistemoms“, įpusėjus kėlinukui, pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo. Tuomet svečiai pelnė keturis taškus, o varžovams leido įmesti vieną. Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 11:0 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo gan solidų šioms rungtynėms pranašumą – 38:31.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Neveronys“, kurie laimėjo atkarpėlę 10:4 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Tuomet šeimininkai pelnė penkis taškus paeiliui bei vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Kėlinuką kiek geriau užbaigė svečiai, kurie pelnė penkis taškus, o varžovams leido įmesti du. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 52:49. Lemiamas ketvirtis žadėjo tikrą kovą ir šis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias. Komandos daugiausiai dėmesio sutelkė į gynybą, kas ir jautėsi visų rungtynių metu. Kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurie pelnė šešis taškus ir praleido tris bei taip įgavo šešių taškų atotrūkį. Tuomet sekė „Neveronių“ 8:3 atkarpėlė ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki vieno taško. Lemiamu momentu šeimininkų ekipoje pasižymėjo T.Vasiliauskas, pataikęs dvitaškį ir L.Čekavičius, pataikęs tritaškį bei taip nutolinę savo komandą iki šešių taškų. Na, o „Neveronių“ ekipai sunkiai sekėsi užpulti varžovų į krepšį ir lemiamu momentu jie nepelnė nė taško bei taip pralaimėjo pirmąsias serijos rungtynes. „Hidraulinės sistemos“ serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį 1:0, o galutinis rungtynių rezultatas 66:60.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 18 tšk., Martynas Kudakas – 14 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Evaldas Jurgaitis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Antanas Macys – 6 tšk.

Interviu su komandų treneriais bus pateikti video reportaže.

Atsakomosios rungtynės turėtų įvykti balandžio 9 dieną, A.Sabonio krepšinio centre.

„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš „Aureliną“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 22:08 val.)„Hidraulinės Sistemos“ sutriuškino „Darbiečius“ ir žengė į kitą etapą (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 16:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)