Hidraulinės sistemos vs Lituanica (78:33)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 19:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“

2015 sausio 16 d., Penktadienis, 21:32 val., peržiūros: 1205

Sausio 16 dieną A. Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Hidraulinės sistemos" priemė svečius "Lituanicą". "Hidraulinės sistemos" buvo iškovoję 13 pergalių bei nebuvo pralaimėję nei karto. "Lituanicos" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė "Lituanica" (0:2). Netrukus pirmus taškus pelnė ir "Hidraulinės sistemos". Sužaidus keturias minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu (10:2). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (12:6). Antroje ketvirčio pusėje rimtų problemų puolime turėjo "Lituanica". Svečiai nepelnė nei taško, o į savo krepšį praleido devynis taškus (21:6).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu "Hidraulinių sistemų" tritaškiu (24:6). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 16 taškų (24:8). Ketvirtą minutę penkis taškus iš eilės pelnė T.Vasiliauskas, o minutės pertraukėlės paprašė "Lituanica" (29:8). Po jos svečiams pavyko pelnyti taškus (29:10). Vėliau 12 taškų be atsako pelnė "Hidraulinės sistemos" (41:10). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (44:13).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei keturis taškus pelnė "Lituanica" (44:17). Antrą minutę taškų sąskaitą kėlinyje atidarė "Hidraulinės sistemos". Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 35 taškai (52:17). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus aštuonias minutes komandas skyrė 34 taškai (54:20). Per likusį laiką "Hidraulinės sistemos" išsaugojo solidų pranašumą (58:25).

Ketvirtame ketvirtyje puikią gynybą demonstarvo "Hidraulinės sistemos". Sužaidus dvi minutes šeimininkai buvo padidinę persvarą penkiais taškais (63:25). "Hidraulinių sistemų" persvara pamažu augo. Pirmus taškus kėlinyje "Lituanica" pelnė tik baigiantis aštuntai minutei, o tuo metu komandas skyrė 50 taškų (77:27). Rungtynių pabaigoje geriau rungtyniavo "Lituanica", šiek tiek sumažinusi varžovų persvarą (78:33).

"Hidraulinės sistemos" iškovojo 14 pergalę, o "Lituanica" pralaimėjo aštuntą kartą.

"Hidraulinių sistemų" treneris Vitalijus Kirilovas: "Įsibėgėjome žiauriai iš tikro. Nuo nulio pradėjome, atrodo pradėjome žaist kaip buvo 21 taško persvara, o dar tik pirmas kėlinukas baiginėjosi. Viskas gerai buvo". Paklaustas, ar komandos gera gynyba buvo ar varžovai prastai puolė, treneris atsakė: "Gynyba buvo skylėta iš tikro, antroje rungtynių pusėje buvo žaidimas bėk ir mesk. Pažiūrėsim kas daugiau asistų padarė." Paklaustas, kodėl komanda antroje pusėje dažnai klydo, treneris atsakė: "Atsipalaidavimas. Kai pradedam stipriai laiminėti, nustojame žaisti."

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 19 tšk., Marius Markevičius – 16 tšk., Martynas Kudakas – 13 tšk. (6 išpr. praž.)

Lituanica: Dmitrij Kvitka – 11 tšk., Gintaras Dirkstys – 10 tšk., Donatas Maciulevičius – 5 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)