Sporto manija vs Kėdainiai & Addeco (110:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ keliauja į finalą

2015 kovo 30 d., Pirmadienis, 23:37 val., peržiūros: 1411

Pirmadienį, kovo 30 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos pusfinalio dvikova tarp vietos „Sporto manijos“ ir svečių „Kėdainiai & Addeco“ ekipų. Jau nuo pat pirmųjų minučių „Sporto manija“ pabėgo nuo savo varžovų, dėka komandinio žaidimo. Vien per pirmąjį ketvirtį jie atliko net 14 rezultatyvių perdavimų, o per visas rungtynes – 34. Spurtas pačioje rungtynių pradžioje leido šeimininkams pabėgti ir laikyti stabilų dviženklį pranašumą, kuris rungtynių eigoje vis didėjo. „Sporto manija“ šiandien nesulaukė didesnio pasipriešinimo bei su šiandienos pergale, keliauja į „C“ lygos, Didžiosios taurės, finalą.

Pirmąjį ketvirtį tiesiog fantastiškai pradėjo „Sproto manijos“ ekipa, kuri iškart pasiuntė į nokdauną savo varžovus. Jie spurtavo 18:2 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės svečiams pavyko pelnyti penkis taškus be atsako, bet tuoj pat šeimininkai atsakė penkiais taškais paeiliui. Likusią kėlinuko dalį komandos sužaidė apylygiai, tad skirtumas išliko pakankamai didelis – 34:16. Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų. Jie kėlinukų pradėjo pelnydami dešimt taškų iš eilės, bet tuoj pat „Kėdainiai & Addeco“ surengė sėkmingą atkarpą sau – 11:2 – bei kiek apkarpė atsilikimą. Per likusią kėlinuko dalį svečiams pavyko dar šiek tiek atkirpti savo atsilikimą ir grąžinti šiokią tokią intrigą į rungtynes. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 55:36.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atakomis ir didesnių atkarpų buvo išvengta. Visgi, kėlinukui įpusėjus, „Sporto manija“ dar kartelį timptelėjo į priekį, spurtuodami 12:2 ir taip įgavę jau 30-ties taškų pranašumą. Prieš pat kėlinio pabaigą „Kėdainiai & Addeco“ dar pataikė tritaškį, o šeimininkai pridėjo penkis taškus. Po trečiojo ketvirčio rezultatas buvo 83:51. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formulumas. Rungtynių nugalėtojas jau prieš šį kėlinį buvo aiškus, tad komandos per daug nesistengdamos pabaigė rungtynes. „Sporto manija“ laimėjo ir šį ketvirtį, tad pranašumas dar labiau šoktelėjo, tačiau tai nieko nereiškė. Svarbiausia jiems, jog ši pergalė padovanojo kelialapį į Didžiosios taurės finalą, o galutinis rungtynių rezultatas 110:74.

Sporto manija: Mantas Kvedaras – 18 tšk., Renatas Issak – 15 tšk., Mindaugas Mackevičius – 15 tšk., Justinas Pocius – 14 tšk., Mantas Kudirka – 10 tšk., Ruslanas Babilevas – 10 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Einoras Stankus – 32 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 19 tšk., Dovydas Čepas – 12 tšk. (14 atk. kam.)

Interviu su „Sporto manijos“ treneriu M.Vaškūnu bus pateiktas video reportaže.

„Sporto manija“ finale susitiks su SK „Neveronių“ ir „Hidraulinių sistemų“ poros nugalėtojais.

„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai laimėjo Birštone (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)