Nepyk vs Akademija (41:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“

2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 23:39 val., peržiūros: 1362

Sausio 27-ąją dieną, "Nepyk" namuose (Saulės g-ija), rungtynėmis su "Akademija" pradėjo "ALT reklama" – "C" lygos varžybas. Visgi, pirmasis blynas prisvilo ir šeimininkai turėjo pripažinti "Akademijos" pranašumą – 41:65 (6:10, 12:13, 11:25, 12:17).

Abiem komandoms tai buvo pirmasis susitikimas, kas labai aiškiai pasimatė pirmajame šių rungtynių kėlinyje. Vien per šį kėlinį abi komandos suklydo 17 kartų. Nors "Akademija" ir padarė daugiau klaidų (9), tačiau pulti krepšį jai sekėsi geriau (3:10). Visgi kėlinuko pabaigoje "Nepyk" nežymiai priartėjo ir nerezultatyvus kėlinukas baigėsi – 6:10.

Antrajame ketvirtyje abi komandos ir toliau daug klydo. Pradžioje kėlinuko abi komandos nenusileido viena kitai, tačiau vėliau po M.Valatkevičiaus ir T.Miliaus taiklių metimų, "Nepyk" išsiveržė į priekį (18:16). Baigiantis antrajam kėliniui T.Pilecko dvitaškiai ir V.Stalerūno tritaškis leido "Akademijai" pirmąją rungtynių pusę baigti turint 5 taškų pranašumą – 18:23.

Po ilgosios pertraukos rungtynių favorite laikyta "Akademija" pagaliau sustygavo savo žaidimą ir įgijo dviženklę persvarą (21:37). "Nepyk" buvo sumažinusi skirtumą iki 12 taškų, tačiau vėliau svečiai vėl padidino skirtumą, šįkart iki 19 taškų (29:48).

Nors žaidimas akiai ir toliau neatrodė malonus, tačiau "Nepyk" buvo priartėjusi iki 15 taškų (33:48). Kėlinio pabaigoje "Akademija" sugebėjo įgyti rekordinę persvarą ir nugalėti varžovus – 41:65.

"Nepyk": Mantas Valatkevičius – 14 tšk., Paulius Sutkus – 6 tšk., Tadas Milius – 5 tšk.

"Akademija": Tomas Pileckas – 17 tšk., Vytautas Bunikis – 7 tšk., Artūras Nausėda – 7 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:31 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 15:43 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Akademija“ aštuntfinalyje eliminavo BC „Gazuotą Pieną“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)