Savi vs ICE (52:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Savi“ nusileido „Ice“ ekipai

2014 gruodžio 04 d., Ketvirtadienis, 22:12 val., peržiūros: 870

Gruodžio 4 dieną, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Savi" (šeimininkai) ir "Ice" ekipų. Jau pirmajame kėlinuke į priekį išsiveržusi "Ice" ekipa, visas rungtynes prilaikė plius minus 10 taškų persvarą ir nugalėjo "Savus" rezultatu (52 – 59)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan ramiai. Abi komandos apsikeitė taikliu metimu, šeimininkai pelnė dar 2 taškus ir priekyje buvo (4-2). Tačiau, po to momento svečiai pelnė 10 taškų be atsako ir susikrovė 8 taškų pranašumą. Šą pranašumą jiems pavyko išlaikyti ir iki kėlinuko pabaigos. Taigi pasibaigus pirmam kėlinukui rezultatas buvo (10 – 18) "Ice" ekipos naudai.

Antrasis kėlinukas taip pat aktyvumu neišsiskyrė. Abi komandos iš žaidimo metė nekaip ir tai lėmė labai nerezultatyvų kėlinuką, kurį komandos sužaidė lygiosiomis (11-11). Ilgosios pertraukos metu "Ice" buvo priekyje tais pačiais 8 taškais (21 – 29) .

Po ilgosios pertraukos, vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė. Žaidimas pavirto ganėtinai chaotišku. Vaizdas buvo toks, jog abejų komandų taktika buvo "Bėk ir mesk". Iš pradžių atrodė, jog toks žaidimas kiek palankesnis šeimininkams, tačiau tada svečiai ištraukė savo ilgai laikytą kozerį – spaudimą. Gan ilgoką laiko tarpą, šeimininkai nesugebėdavo išsimesti kamuolio, o jei tai jiems ir pavykdavo, dažniausiai prarasdavo jį nepasiekę vidurio linijos. Šis spurtas padėjo svečiams pelnyti 10 taškų be atsako ir sukaupti jau dviženklį pranašumą (32 – 43)

Paskutinis kėlinukas, buvo visiška betvarkė. Abi komandos visiškai nežaidė pozicinio krepšinio. Kamuolys nuolatos skraidė per visą aikšelę tai į vieną tai į kitą pusę. Šis ketvirtis taip pat buvo pilnas netaiklių metimų ir klaidų. Šį ketvirtį pavyko laimėti šeimininkams (14-11), tačiau tai jų jau nebeišgalbėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu (52 – 59) "Ice" komandos naudai.

Savi: Tomas Pažereckas – 21 tšk., Liudas Kurtinaitis – 15 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Donatas Štabokas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

ICE: Jokūbas Liutkus – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Laurynas Miščikas – 11 tšk. (12 atk. kam.), Kęstutis Petrauskas – 10 tšk.

"Ice" komandos treneris T.Lakickas:

"Iš tiktūjų, gal chaotiškos varžybos. turėjom septynis žaidėjus, visus bandėm panaudot. Galbūt ši rotacija ir įnešė savotiško chaotiškumo, bet kaip bebūtų, džiaugiamės pergale"

„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)„Aleksotas“ nesugebėjo pasipriešinti „ICE“ komandai (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Savi“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Liuksą“ (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:20 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:28 val.)„Aurelinas“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai, tačiau į aštunfinalį žengė pastaroji (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)Atkakliose rungtynėse „Aurelinas“ palaužė „Ice“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)