Kėdainiai & Addeco vs Krepsininkas.net (78:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą

2014 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 03:17 val., peržiūros: 1286

Gruodžio 21 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp „Kėdainiai & Addeco“ (šeimininkai) ir "krepšininkas.net" ekipų. Rungtynės buvo labai permainingos, tačiau po net tris kėlinius svyravusio rezultato, paskutiniame kėlinyje „Kėdainiai & Addeco“ visgi susiėmė ir iškovojo pergalę rezultatu (78 – 67)

Rungtynėms prasidėjus, abi komandos pradėjo jas gan energingai. Pradžioje kiek geriau sužaidė „Kėdainiai & Addeco“ išsiverždami į priekį (6-3). Po to svečiai surengė spurtą ir spurtavę (2-13) išsiveržė į priekį (8-16). Šeimininkams pavyko atsakyti 7 taškais be atsako ir kėlinukui einant į pabaigą rezultatas buvo (15-16) svečių ekipos naudai. Visgi, kėlinuką kiek geriau užbaigė svečiai ir laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu (17 – 22)

Prasidėjus antram ketvirčiui, šeimininkai nieko nelaukę pelnė 8 taškus be atsako ir vėl išsiveržė į priekį (25-22). Svečiai ilgai netrukę, tuoj pat atsakė jiems tritaškiu ir rezultatas buvo lygus (25-25). Kėlinuką abi ekipos pabaigė apylygiu žaidimu ir ilgosios pertraukos metu šeimininkai buvo priekyje rezultatu (35 – 33)

Po ilgosios pertraukos, žaidimas aikštelėje buvo labai permainingas. Pirmojoje trečio ketvirčio puseje, kiek geriau atrodė svečiai. Spurtavę (2-12), jie išsiveržė į priekį 8 taškų skirtumu (37-45). Tada po kelių minučių apylygio žaidimo, šeimininkai griebė jautį už ragų ir pradėjo žaisti, taip kaip greičiausiai ir norėjo rungtynių pradžioje. Trečiajį kėlinuką jie užbaigė pelnydami 10 taškų be atsako. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (51 – 50) „Kėdainiai & Addeco“ ekipos naudai.

Paskutiniam kėlinuke buvo tikėtąsi daug intrigos, tačiau taip nebuvo. Kėlinukui prasidėjus, „Kėdainiai & Addeco“ ekipa nedelsiant atitolo nuo savo varžovų. Sužaidę atkarpą (11-3), „Kėdainiai & Addeco“ išsiveržė 9 taškų skirtumu (62-53). Šeimininkai likusią kėlinio dalį palaikė panašų skirtumą, ir užbaigė varžybas turėdami 11 taškų pranašumą (78 – 67)

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Einoras Stankus – 12 tšk., Mindaugas Dilys – 10 tšk.

Krepsininkas.net: Martynas Šumskis – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Silvestras Staponas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Urmulevičius – 11 tšk. (9 rezult. perd.)

„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)Vyriškoje kovoje „Kėdainiai & Addeco“ antrą kartą palažė „Grizlius“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)