VU KHF vs Akademija (59:72)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 30 d., Penktadienis, 19:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Akademija“ antroje rungtynių dalyje palaužė „VU KHF“ ekipą

2015 sausio 30 d., Penktadienis, 22:31 val., peržiūros: 1118

2015 m. sausio 30 d. Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „ALTreklama“ pirmenybių rungtynės, kurios susitiko „VU KHF“ (šeimininkai) ir „Akademija“ (svečiai). Rungtynės klostėsi pakankamai atkakliai ir permainingai. Pirmoje rungtynių dalyje geriau sekėsi „VU KHF“ krepšininkams, tačiau antroje rungtynių dalyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Akademijos“ žaidėjai, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu 59:72 (8:13, 24:14, 11:28, 16:17).

Pirmąjį rungtynių kėlinį šiek tiek geriau pradėjo svečiai, „Akademijos“ krepšininkai, kurie sužaidus 5 minutes pirmavo rezultatu 2:8. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes iki kėlinio pabaigos rezultatas tapo lygus (8:8). Vis dėlto svečiams pavyko sėkmingiau užbaigti ketvirtį ir jį laimėti rezultatu 8:13.

Antrajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė „VU KHF“ komandos žaidėjams, kurie įpusėjus ketvirčiui pirmavo jau 11 taškų persvara (27:16). „Akademijos“ ekipa nei neketino pasiduoti iki ilgosios pertraukos sumažino deficitą iki 5 taškų (32:27).

Po ilgosios petraukos „Akademijos“ ekipos žaidėjai įjungę aukštesnę pavarą ėmė regzti vieną rezultatyvią ataką iš eilės ir vedami Artūro Nausėdos, kuris per šį ketvirtį pataikė net 4 tolimus metimus, sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių svečiai jau pirmavo 12 taškų persvara (43:55).

Ketvirtajame kėlinyje „Akademijos“ ekipai pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 59:72.

Po rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris Linas Juknys kalbėjo: „VU KHF – labai reikalingas priešininkas grupėje, kurio pirmose rungtynes, galbūt, neįvertinome tinkamai ir pritrūko laiko "ištraukti" tas rungtynes, todėl pralaimėjome. Skirtingai nuo pirmųjų rungtynių, šiandien susirinkome kiek kitokia sudėtimi, be to, esame sužaidę daugiau rungtynių ir automatiškai susižaidimas yra geresnis. Labai džiaugiuosi, jog grupėje yra toks priešininkas, prieš kurį reikėjo puolime žaisti taktiškai galvojant ką darai. Čia ir buvo esminis skirtumas nuo pirmųjų varžybų. Išanalizavome kuriose vietose jų gynyba silpniausia ir pradėjome tuo naudotis. Net ir atsilikinėdami dideliu skirtumu žinojome ką reikia daryti, neskubėjome, todėl atrodytų palyginti nesunkiai sugebėjome atsitiesti ir iškovoti pergalę. Svarbiausia, kad varžybos iš varžybų apčiuopiamai patobulėjome žaisdami kaip komanda ir tuo neapsiribodami darome pažangą toliau. Nežinau, gal iš šono ir atrodo, kad šiandien lengvai laimėjome, tačiau šiandien dar tikrai toli gražu neparodėme viso potencialo.“

„VU KHF“: Marius Lukauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Lukas Jakštas – 9 tšk. (16 atk. kam.), Aurimas Kiveris – 9 tšk. (14 atk. kam.)

„Akademija“: Tomas Pileckas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Robertas Trepočka – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 10 tšk.

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė VU KHF ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:19 val.) A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt po sunkios kovos palaužė „VU KHF“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:46 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Akademija“ aštuntfinalyje eliminavo BC „Gazuotą Pieną“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Compensos“ šešetukas antroje rungtynių pusėje nebesuspėjo paskui „Akademiją“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)