vaistinė.lt vs Lietuvos šaulių sąjunga (70:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos šaulių sąjunga“ po įtemptos kovos žengia į pusfinalį

2015 kovo 24 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 1184

Pirmadienį, kovo 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės ketvirtfinalis tarp vietos „vaistinė.lt“ ir svečių „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipų. Tai buvo lemiamos rungtynės ir jos padovanojo tikrai įstabią dvikovą. Nuo pat pirmųjų minučių komandos žaidė apylygiai ir labai daug kartų šiandien keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau rungtynių pabaigoje sėkmė nusišypsojo būtent svečiams, kurie iškovojo pergalę bei džiaugėsi patekimu į pusfinalį.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pelnė pirmuosius keturis taškus šiose rungtynėse. Greito tempo nestokojančios komandos toliau sėkmingai keitėsi atakomis, tačiau įpusėjus kėlinukui svečių pranašumas siekė jau septynis taškus, kuris vėliau padidėjo ir iki devynių. Po minutės pertraukėlės „vaistinė.lt“ atsigavo ir kėlinuką užbaigė 8:2 atkarpėle bei taip sumažino deficitą iki trijų taškų – 18:21. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo pelnydamos po septynis taškus, bet tuomet „Lietuvos šaulių sąjunga“ pelnė septynis taškus be atsako ir padidino savo turėtą pranašumą iki devynių taškų. Šeimininkų ekipai į pagalbą skubėjo R.Švagždys, kuris pelnė devynis paeiliui taškus savo komandai ir leido sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų pasibaigus pirmajai rungtynių pusei – 37:39.

Trečiajame kėlinyje intrigos tikrai netrūko. Tai viena, tai kita komanda vis įsiverždavo į priekį ir aiškaus lyderio nebuvo. Įpusėjus ketvirčui rezultatas vis dar buvo lygus, tačiau tuomet „vaistinė.lt“ ekipa sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir įgavo keturių taškų pranašumą. Visgi, svečiai kėlinį užbaigė pelnydami šešis taškus be atsako bei persvėrė rezultatą savo naudai – 58:60. Ketvirtąjį, lemiamą, kėlinuką kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 9:0 ir įgavo jau 7 taškų persvarą. Po minutės pertraukėlės atsigavę svečiai pelnė penkis taškus paeiliui, bet tuomet komandų puolimas sustojo. K.Klimas „vaistinė.lt“ ekipai pelnė tris taškus baudų metimais ir tai buvo paskutiniai jų pelnyti taškai šiose rungtynėse. Vėliau labai svarbų tritaškį pataikė M.Ručinskas ir išvedė „Lietuvos šaulių sąjungą“ į priekį minimaliu skirtumu. Šeimininkai po minutės pertraukėlės suklydo išsimesdami kamuolį, o kitoje aikštelės pusėje T. Kmito reidas leido svečiams įgyti trijų taškų atotrūkį. Žaisti liko apie 10 sekundžių, tačiau dėl nesuvokiamų priežasčių „vaistinė.lt“ komanda neprašė minutės pertraukėlės, o spontaniškas R. Švagždžio tritaškis skriejo pro šalį ir taip „Lietuvos šaulių sąjunga“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu 70:73.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 34 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Peseckis – 13 tšk., Paulius Pocius – 9 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Artūras Kaminskas – 18 tšk., Tomas Kmitas – 15 tšk. (10 rezult. perd.), Šarūnas Karūnaitis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Ručinskas – 11 tšk.

Po pergalės pakalbinus nugalėtojų trenerį ir paklausus kokios emocijos po pergalės, šis atsakė: „Visą laiką smagu laimėti tokias varžybas keliais taškais ir paskutinėmis sekundėmis. Labai nesisekė mums su šita komanda žaisti. Visai neparanki mums komanda, bet lemiamose varžybose susikaupėm ir atradom kažkokių jėgų bei smagu, kad laimėjom.“

Po skaudaus pralaimėjimo pakalbinus pralaimėjusios komandos trenerį ir paklausus kaip įvertintų šį sezoną, jis atsakė: „Sezonas kaip ir neblogas, bet sezono gale mums sutrukdė traumos. Trijų žaidėjų traumos ir lemiamu metu pritrūko sėkmės, prametėm porą metimų iš po krepšio. Bet varžovai stiprūs, protingai žaidžia. O šiaip, sakau, sezonas prasidėjo sunkiai, turėjom šiokių tokių problemų, nesirinko žmonės, o pabaigoje mums sutrukdė traumos. Buvo tikslas patekti tarp keturių stipriausių, bet nepavyko...“

Pusfinalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ susitiks su „R2P Sport – 2“ ekipa.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:54 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)Fantastiškai gynyboje sužaidę „Lietuvos šaulių sąjunga“ pratęsė seriją lemiamoms rungtynėms (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)