Komanda X vs Rind (83:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Namuose žaidusi „Komanda X“ įveikė „Rind“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (1:1)

2015 kovo 03 d., Antradienis, 23:28 val., peržiūros: 1103

Kovo 3 dieną „Varpo“ gimnazijoje įvyko C lygos „ALTreklama“ mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Komanda X“ ir svečių „Rind“. Pirmąją šių komandų akistata buvo laimėjusi „Rind“ ekipa.

Šios dienos rungtynėse šeimininkai žinojo, kad pralaimėti negali ir nuo rungtynių pradžios žaidė atkaklų krepšinį ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje (22:19). Antrajame kėlinuke svečiai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai (26:30), bet geriau sužaidę kėlinio pabaigą „Komanda X“ į rūbinę keliavo turėdami 6 taškų persvarą (40:34).Po ilgosios pertraukos žaidimas pagreitėjo ir tai leido „Rind“ ekipai po 3 kelinių būti priekyje rezultatu (56:58).Ketvirtojo kėlinuko viduryje šeimininkai įsiveržę į priekį po spurto (8:0), tai privertė svečius skubėti ir atlikti skubotus metimus, kurie skriejo pro šalį. Rungtynes laimėjo „Komanda X“ rezultatu (83:76).

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo pasikeisdamos taikliais metimai, tačiau perpratę svečių gynybą „Komanda X“ pradėjo mėtyti tritaškius metimu ir atitruko į priekį (18:10), po šio spurto svečiai paprašė minutės pertraukėles po, kurios kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai sušvelnino atsilikimą (22:19).

Antrajame kėlinuke svečių ekipa neleido varžovams metyti tritaškių ir puikiai gynėsi, kas leido ne tik pasivyti varžovus, bet ir persverti rezultatą (26:30), tačiau šeimininkai po paprašytos minutės pertraukėles sužaidė puikiai kėlinio pabaigą ir buvo vėl priekyje (40:34).

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Rind“ ekipoje taškus rinko tik M.Čekanavičius, kuris per šį kėlinuką pelnė 16 taškų ir padėjo savo komandai būti priekyje po 30 minučių žaidimo (56:58).

Ketvirtajame kėlinuke laukė atkalti kova. Kėlinio pradžioje vyko kova taškas į tašką, tačiau šeimininkų tolimoji artilerija pradėjo metyti taiklius metimus iš toli ir smeigė 5 tritaškius, kurie padėjo šeimininkams atitolti 10 taškų skirtumu. Svečiai dar bandė kabintis į varžovus, tačiau jų tolimi metimai skriejo pro šalį ir teko pripažinti „Komandos X“ pergalę rezultatu (83:76).

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Raimondas Gudžiūnas – 13 tšk., Lukas Klangauskas – 10 tšk.

Rind: Martynas Čekanavičius – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Airidas Tkačiovas – 16 tšk., Žilvinas Radzevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Mecelis – 11 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:34 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Compensa“ palaužė „Rind“ krepšininkus (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:57 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Rind“ įveikė grupės lyderius (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidusi „Komanda X“ laimėjo varžybas (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:33 val.)„Komanda X“ ir antrose rungtynėse nepaliko vilčių „New Team“ ekipai. (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:01 val.)