Komanda X vs Lietuvos šaulių sąjunga (73:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Vyriško krepšinio dvikovoje „Komanda X“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:06 val., peržiūros: 1462

Antradienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse "Komanda X" į savo aikštę pasikvietė svečius – "Lietuvos Šaulių Sąjungos" vyrus. Nors abi komandos susitikimui atrodė nusiteikusios pakankamai kovingai ir papildomos motyvacijos skiepyti žaidėjams nereikėjo, tačiau šeimininkai atrodo, kad buvo labiau "alkani". Jau per pirmąsias dešimt žaidimo minučių darnų žaidimą pademonstravę "Komandos X" žaidėjai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir ją išlaikę iki susitikimo pabaigos šventė pergalę rezultatu (73:62).

Nors susitikimo pirmąsias keletą atakų geriau atrodė "Lietuvos Šaulių Sąjungos" vyrai (2:5), tačiau greitai šeimininkai atsakė spurtu 14:2 ir rezultatas tapo (16:7). Ilgainiui žaidimas nusistovėjo ir skirtumas kito labai retai arba visai nekito (20:11). Čia pat svečiai pademonstravo nedidelius atsigavimo požymius ir laimėjo trumpą atkarpą 0:5 ir skirtumas aptirpo iki 4-ių taškų (20:16). Tačiau kėlinuką "Komandos X" žaidėjai užbaigė dviem taikliais tritaškiais, į kuriuos varžovai atsakė tik vienu dvitaškiu (26:18).

Antrąjį kėlinį "Lietuvos Šaulių Sąjungos" žaidėjai pradėjo užtikrintai ir greitai surengė spurtą 2:8, o skirtumas sumenko iki dviejų taškų (28:26). Tačiau po šalto dušo prabudę šeimininkai vėl ėmė didinti apsukas ir kėliniui baigiantis vėl kontroliavo susitikimo eigą. Laimėję kėlinuką dviem taškais "Komandos X" žaidėjai prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklę persvarą (41:31).

Vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė ir po ilgosios pertraukos. Šeimininkai atrodė itin motyvuoti ir greitai surengė dar vieną spurtą 6:1, o skirtumas šoktelėjo iki rekordinio (47:32). Ilgainiui svečiai taip pat ėmė atrasti kelių link varžovų krepšio ir nebeleido skirtumui taip greitai augti kaip iki šiol. Tačiau tai nesutrukdė "Komandai X" laimėti ir trečiojo kevirčio, po kurio komandas skyrė net 16 taškų (60:44).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pasiuntė varžovams aiškią žinią kai savo pranašumą padidino dar labiau, iki solidžios 18-os taškų ribos (71:53). Tačiau tada "Komanda X" atrodo "užtraukė rankinį" ir ėmė lūkuriuoti rungtynių pabaigos. Tuo pasinaudoję "Lietuvos Šaulių Sąjungos" krepšininkai surengė spurtą 9:0 ir po ilgos pertraukos skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki vienženklio (71:62). Tačiau kėlinuką dvitaškiu užbaigė Lukas Klangauskas bei įtvirtino savo ekipos pergalę rezultatu (73:62).

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 12 tšk., Deividas Puodžiulis – 11 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Evaldas Jančauskas – 23 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Danielius Pranskevičius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk.

Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)„C“ lygos Mažosios taurės bronza po pratęsimo iškovojo „Lietuvos Šaulių Sąjunga“ (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 19:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)