Advokatų kontora „Konsus“ vs Krepsininkas.net (89:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 30 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“

2015 sausio 30 d., Penktadienis, 21:28 val., peržiūros: 1048

Sausio 30 dieną VDU sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Advokatų kontora "Konsus" priemė svečius "Krepsininkas.net" komandą. "Konsus" buvo iškovoję 12 pergalių ir keturis kartus buvo pralaimėję. "Krepsininkas.net" savo sąskaitoje turėjo penkias pergales ir 11 pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 0:2 pirmavo "Krepsininkas.net". Netrukus pirmus taškus pelnė "Konsus" (2:2). Baigiantis trečiai minutei persvarą susigrąžino "Krepsininkas.net" (2:5). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Konsus", kurie pelnė devynis taškus be atsako (11:5). Šeštą minutę "Krepsininkas.net" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (11:10). Taiklių tolimų metimų dėka svečiai neleido atitrūkti šeimininkams. Sužaidus 10 minučių rezultatas buvo lygus (19:19).

Prasidėjus antram kėliniui du taškus su varžovo pražanga pelnė "Konsus", o netrukus "Krepsininkas.net" atsakė taikliu tolimu metimu (22:22). Komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienas taškas (28:27). Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturis taškus be atsako pelnė "Konsus" (32:27). "Krepsininkas.net" į tai atsakė penkiais iš eilės pelnytais taškais (32:32). Paskutines tris kėlinio minutes šiek tiek geriau sužaidė "Konsus", kuriems pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (39:36).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes šeimininkų persvara padidėjo iki penkių taškų (44:39). Labiau atitrūkti svečiai neleido. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė penki taškai (50:45). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė "Krepsininkas.net" (50:51). Prasidėjus aštuntai minutei dar vieną spurtą pradėjo "Konsus", kurio metu šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (60:51). Devintą minutę "Krepsininkas.net" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (60:56). Per likusį laiką "Konsus" pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (64:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė "Krepsininkas.net" (64:63). Taiklių tritaškių dėka ketvirtą minutę svečiai įgijo keturių taškų persvarą (68:72). Po "Konsus" minutės pertraukėlės spurtą pradėjo šeimininkai. Netrukus penktą pražangą gavo antras iš šešių "Krepsininkas.net" žaidėjų, o aikštėje svečiai liko keturiese. Baigiantis aštuntai minutei "Konsus" buvo įgiję septynių taškų persvarą (79:72). Šeimininkai pamažu didino persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:77.

Advokatų kontora "Konsus" iškovojo 13 pergalę, o "Krepsininkas.net" pralaimėjo 12 kartą.

Advokatų kontoros "Konsus" treneris Andrius Šiaulys: "Blogos rungtynės buvo, nieks nesisekė. Nesusikaupę buvome. Sveikiname varžovus, kovojo visas rungtynes. Jei ne penkta pražanga, po kurios jie aikštėje liko keturiese, nežinia kaip būtų viskas pasibaigę." Paklaustas, kodėl tritaškių daug leido pataikyti, treneris atsakė: "Metė per rankas dengiami, daug pataikė. Antroje pusėje pasidarėme nuobaudą. Jei varžovai įmeta, darome atsispaudimus, bet ir tai nepadėjo." Paklaustas, ar komanda neįvertino varžovų, treneris atsakė: "Manau taip, nes pirmas tarpusavio rungtynes laimėjome virš 30 taškų. Tiesiog atėjome atsipalaidavę, o to pasekoje viskas matėsi aikštelėje."

"Krepšininkas.net" komandos kapitonas Arnas Vedegys: "Šiandien susirinkome tik šešiese, išsibaudavome ir pralaimėjome. Šeip rungtynės buvo taškas į tašką, buvo laikas kaip ir pirmavome." Paklaustas, ar tritaškių pataikymas buvo sėkmė, žaidėjas atsakė: "Turime metikų tai meta jie, taip ir sekėsi." Paklaustas, ar netrūko trenerio, žaidėjas atsakė: "Trūko, aišku, trenerio. Visada trūksta kaip nebūna."

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 22 tšk., Lukas Jasevičius – 21 tšk. (13 atk. kam.), Algirdas Janonis – 20 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Krepsininkas.net: Andrius Urmulevičius – 29 tšk., Algirdas Jančius – 24 tšk., Laurynas Chalytovas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ išsprendė negandų iškankintų „Darbiečių“ bylą (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:36 val.)