Lietuvos šaulių sąjunga vs Komanda X (67:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“

2014 gruodžio 18 d., Ketvirtadienis, 00:35 val., peržiūros: 1238

Gruodžio 17 dieną Rokų gimnazijos salėje įvyko C lygos, reguliariosios antrojo etapo rungtynės tarp "Lietuvos Šaulių sąjungos" (šeimininkai) ir "Komanda X" (svečiai). Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygiai ir po pirmų dešimties minučių svečiai pirmavo minimaliai – 19:17. Antrame kėlinuke svečiai toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 41:37. Trečiame kėlinuke šeimininkai spurtavo ir išsiveržė į priekį – 48:46. Paskutiniame ketvirtyje "Lietuvos šaulių sąjunga" išlaikė savo persvarą ir nugalėjo rezultatu 67:56.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė taškas į tašką ir rezultatas buvo lygus 6:6. Tada "Lietuvos šaulių sąjunga" surengė porą rezultatyvių atakų ir išsiveržė į priekį 12:8. Per likusią kėlinio dalį komandos dažnai keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmenimis. Pirma, svečiai dėka nedidelės laimėtos atkarpos 7:2 pasivijo ir aplenkė varžovus (15:14). Šeimininkai netrukus atsakė savo rezultatyvia ataka, kurioje Š. Karūnaitis pelnė du taškus ir pridėjo vieną taiklią baudą (17:15). Kėlinį baigė svečių spurtas 4:0, kuris leido jiems išsiveržti į priekį po pirmų dešimties minučių – 19:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Komanda X" prie savo turėtos persvaros pridėjo dar du taškus (25:21), tačiau neilgai trukus šeimininkai išlygino rezultatą (26:26). Išsiveržti į priekį "Lietuvos šaulių sąjungos" krepšininkams nepavyko, o svečiai netrukus susigrąžino turėtą persvarą (33:29). Per likusį kėlinuko laiką "Komanda X" sugebėjo išlaikyti nepakitusią persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 41:37.

Trečiasis kėlinukas buvo nerezultatyvus, per kurį komandos sudėjus įmetė tik 16 taškų. Kėlinuko pradžioje svečiai prie savo turimos persvaros pridėjo dar du taškelius (46:40), tačiau likusią kėlinio dalį strigo šeimininkų gynyboje ir nesugebėjo pelnyti nei vieno taško. Tuo tarpu "Lietuvos šaulių sąjunga" pelnė 8 taškus ir baigiantis kėlinukui buvo priekyje rezultatu 48:46.

Paskutinio kėlinuko pradžioje svečiai buvo vėl išlyginę rezultatą, tačiau "Lietuvos šaulių sąjunga" neleido "Komandai X" išsiveržti į priekį ir spurtavo 8:0, o varžovams atsakius taikliu dvitaškiu, pelnė dar 5 taškus be svečių atsako ir pirmavo jau dviženkle persvara (63:50). Ją šeimininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos ir džiaugėsi pergale rezultatu 67:56.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A. Čekanauskas sakė: "Pergalę lėmė gera gynyba, keli pataikyti metimai, truputėlį sėkmės rungtynių pabaigoje. Sveikinu varžovus su labai gera kova, tokių atkaklių rungtynių nesitikėjome, tačiau tai tik parodo, kad kiekvienose varžybose reikia kovoti iki galo, iki paskutinio prakaito lašo. Tikimės kad toliau pasieksime dar daugiau pergalių. Turime problemų su "mažiukais", kurie vis nesusirenka, tačiau radome pastiprinimą, kuris, manau, leis mums siekti tolimesnių pergalių"

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 10 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 18 tšk., Ernestas Kalinskas – 14 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 12 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)