Nepyk vs BC „Gazuotas pienas“ (77:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Atsigavę „Nepyk“ krepšininkai patiesė BC „Gazuotą pieną“

2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 23:36 val., peržiūros: 1008

Sausio 5 dieną, 21:15 val., "Saulės" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Nepyk" (šeimininkai) ir BC „Gazuotas pienas“ (svečiai). Labai galingai rungtynes pradėję svečiai jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė net 14 taškų pranašumą. Vis tik "Nepyk" komanda nepalūžo ir įspūdingu žaidimu sugražino intrigą. Negana to, šeimininkai net neketino sustoti ir vienu metu pasiekė lygiai tokį pat – 14 taškų pranašumą. Per likusį laiką jie sėkmingai išlaikė persvarą savo pusėje ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:70.

Rungtynių pradžioje atrodė, jog šiandien šeimininkų laukia sutriuškinimas, nes turėdami aiškų ūgio pranašumą, bei ilgesnį suolelį BC „Gazuotas pienas“ krepšininkai galėjo jaustis užtikrintai. Pirmojo kėlinuko metu svečiai sėkmingai įrodinėjo, jog yra puikiai pasiruošę ir greitai susikrovė net 14 taškų pranašumą. "Nepyk" komanda atsidūrė sudėtingoje situacijoje, bet krepšininkai nepalūžo. Pastebimai pagerėjusi "Nepyk" komandos gynyba leido sustabdyti varžovų puolimą, o patys sėkmingai išnaudodami greitas atakas ėmė artėti. Skirtumas nepastebimai tapo lygus ir tik A. Šepučio tritaškis paskutinę antrojo kėlinuko sekundę leido nutolti svečiams 37:40.

Po ilgosios pertraukos "Nepyk" komanda jau buvo pajutusi, kad varžovai yra įveikiami, tad netrukus šeimininkai tęsė savo spurtą. Tiesiog fantastiškai žaidęs I.Krukonis pataikė viską, net metimą su nesportine pražanga. Puikus komandos lyderio žaidimas leido nutolti, o trys paeiliui pataikyti V. Černiausko tritaškiai padėjo šeimininkams pasiekti rekordinį – 14 taškų pranašumą. Nuo to momento "Nepyk" komandos žaidimas sustojo, o varžovai pabandė išnaudoti paskutinį savo šansą. BC „Gazuotas pienas“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą ir netgi sugrįžo nedidelė intriga. Tačiau svarbiausiais momentais sėkmė aiškiai buvo šeimininkų pusėje, kurie pataikė ne vieną sudėtingą metimą ir taip galutinai palaužė savo priešininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:70.

Nepyk: Ignas Krukonis – 33 tšk. (8 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tomas Valatkevičius – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Gintautas Mažeika – 18 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Maleckas – 14 tšk., Mantas Stankevičius – 12 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Semėnas – 10 tšk.

„Akademija“ aštuntfinalyje eliminavo BC „Gazuotą Pieną“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„Nepyk“ lengvai įrodė pranašumą prieš „Naujokus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Nepyk“ po įtemptos kovos palaužė „Compensa“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:54 val.)„Nepyk“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Ambi“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:18 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti „Gazuoto pieno“ pasipriešinimą. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 11:41 val.)Uraganiškai puolęs BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko „Kauno Rami“ revanšo galimybės (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:41 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)Antrame kėlinyje įsibėgėjęs „BC Gazuotas Pienas“ nugalėjo „Ice“ ekipą (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 18:35 val.)