Kauno technikos kolegija vs Birštono „Olimpas“ (84:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“

2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 21:59 val., peržiūros: 1314

Vasario 11 dieną, Kauno technikos kolegijoje vyko C lygos, reguliariosios I pogrupio rungtynės tarp "Kauno technikos kolegijos" (šeimininkai) ir "Birštono Olimpo" (svečiai). Pirmame kėlinuke geriau atrodė šeimininkai, kurie po kėlinuko pirmavo 25:18. Antrame kėlinyje svečiams pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau iniciatyvą savo rankose toliau laikė "Kauno technikos kolegija" 49:46. Trečiame kėlinuke svečiams pavyko persverti rezultatą ir pirmauti minimaliai – 66:65. Paskutiniame ketvirtyje virė apylygė kova, kurią laimėję šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 84:82.

Šiek tiek geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 9:6. Toliau bėgant laikui "Kauno technikos kolegijai" pavyko šiek tiek padidinti savo persvarą (20:13), kurią sugebėjo išlaikyti iki kėlinuko pabaigos ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 25:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiams nesisekė mažinti turimo deficito, o tuo tarpu šeimininkai tolo ir vienu metu turėjo net dviženklę persvarą (38:27). Antroje kėlinuko pusėje "Birštono Olimpas" padirbėjo iš peties ir sumažino savo turėtą deficitą iki 3 taškų. Po pirmosios rungtynių dalies 49:46 pirmavo "Kauno technikos kolegija".

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo vėl nutoldami nuo varžovų (55:46), tačiau svečiai netrukus atsakė sausai laimėta atkarpa 14:0 ir ne tik pasivijo, bet ir aplenkė "Kauno technikos kolegiją" (60:56). Nedidelį pranašumą "Birštono Olimpui" pavyko išlaikyti iki kėlinuko pabaigos – 66:65.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje rezultatas tarp komandų tapo lygus (69:69). Lygybė tarp komandų truko neilgai ir šeimininkų spurtas 9:0 leido jiems perimti iniciatyvą į savo rankas ir iki rungtynių likus žaisti apie 2 minutes pirmauti 7 taškais (84:77). Iki rungtynių pabaigos svečiams nepavyko persverti rezultato ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 84:82.

Po rungtynių, "Kauno technikos kolegijos" trenerė sakė: "Pergalę lėmė mūsų gera gynyba paskutiniame kėlinuke, kuri strigo antrame ir trečiame ketvirčiuose"

Kauno technikos kolegija: Aivaras Kazlauskas – 19 tšk., Justinas Mašeckis – 17 tšk., Klaidas Jankaitis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Sigitas Vaitkus – 13 tšk.

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 23 tšk., Osvaldas Braždžionis – 21 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)