BC „Liuksas“ vs Olympic (58:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Liuksas“ laimėjo tik po pratęsimo

2015 sausio 06 d., Antradienis, 00:16 val., peržiūros: 935

Sausio 6 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BC "Liuksas" ir svečiai "Olympic". Vienas iš lengviausių kėlinių buvo pats pirmasis, jį "Olympic" laimėjo rezultatu 7:12. Antrajame kėlinyje oponentai išlygino rezultatą ir nuo to momento pirmaujanti komandą keitėsi nesuskaičiuojamą kartų skaičių, o skirtumas neviršyjo penkių taškų. Po antrojo kėlinio svečiai išlaikė 2 taškų pranašumą. (17:19).

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė, komandos agresyviai žaidė taškas į tašką ir intriga tik didėjo, šis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu. (28:30). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui BC "Liuksas" įsiveržė į priekį 4 taškais ir buvo gana saugioje situacijoje, visgi kelios klaidos leido varžovams kvepuoti vieno metimo atstumu. Lemiamas minutes šeimininkai kontroliavo situacija, tačiau varžovų žaidėjas D.Grigaitis įmetė tritaškį, o po akimirkos pridėjo vieną baudos metimą, taip išlygindamas rezultatą. Šeimininkai turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau paskutinis ketvirtojo kėlinio metimas buvo netaiklus ir teko žaisti papildomas 5 minutes. (45:45)

Pratęsimo metu visada vienu žingsniu priekyje buvo "BC Liuksas", svečiai turėjo šansą išplėšti pergalę arba pratęsimą paskutiniu metimu, tačiau padaryta klaida leido šeimininkams džiaugtis sunkia pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 58:56.

Po rungtynių BC "Liuksas" treneris M.Lapinskas sakė : Varžovai tikrai pajėgus ir mums nebuvo parankūs, kadangi jie aukšti ir stiprūs, tikėjomės juos apibėgti, tačiau tai sekėsi gana sunkiai. Visas rungtynes atsilikinėjome, svarbiausia pavyko išplėšti pratęsimą, o paskui viskas ėjose savaime.

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Simonas Ziutelis – 10 tšk., Julius Fiodorovičius – 8 tšk.

Olympic: Vaidas Bložė – 14 tšk., Tomas Šimoliūnas – 11 tšk., Darius Grigaitis – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Svajotojas2015 sausio 06 d., 12:38 val.
nesvarbu kokia lyga,tik paprasciausiai norisi kad derimai ziuretu i savo darba sekretioriatas
Anonimas2015 sausio 06 d., 02:53 val.
Tu kazkos susireiksmines... C lygoje? tu tik C lygoje?
Svajotojas2015 sausio 06 d., 01:14 val.
Julius Fiodaravicius pereme daugiau nei du kamuolius,cia visiska pieva suraset
BC „Liuksas“ palaužė „Naujokus“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)BC „Liuksas“ neprilygo grupės lyderiams (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)BC „Liuksas“ užtikrintai susitvarkė su „Olympic“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:38 val.)BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)BC „Liuksas“ iškovojo sunkią pergalę, išsaugojo viltis žengti į ketvirtfinalį (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 01:07 val.)Visas rungtynes pirmavęs BC „Liuksas“ pranoko „Aleksotą“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:31 val.)