Naujokai vs Sporto manija (41:114)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 1411

Lapkričio 16 dieną, 18:00 val., "Rasos" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Naujokai" (šeimininkai) ir "Sporto manija" (svečiai). Rungtynes trumpai ir tiksliai apibūdinti sunku, gal greičiausiai tiktų tiesiog toks trumpas pastebėjimas, jog "Naujokų" komanda pamatė, jog net ir "C" lygoje galima patirti sutriuškinimų milžiniškais skirtumais. O šią pamoką jiems mielai davė "Sporto manijos" kolektyvas, kuris be jokio gailesčio nušlavė šeimininkus sau nuo kelio, bei laimėjo susitikimą rezultatu 41:114.

Nors rungtynių pirmosios atakos vyko lygiai, tačiau visas džiaugsmas "Naujokams" dingo sužaidus vos vieną minutę pirmąjame kėlinuke. "Sporto manija" gavo nurodymą paspausti varžovus ir čia pasirodė esanti silpniausia šeimininkų vieta. "Naujokai" tiesiog nebuvo pasiruošę žaisti prieš visos aikštės spaudimą, tad netrukus pasipylė klaidos, o svečiams beliko užbaigti greitas atakas. Taip ir neradę būdų spaudimui įveikti, "Naujokai" jau pirmojo kėlinuko metu turėjo 27 taškų deficitą. Vėliau "Sporto manija" kiek sumažino savo tempą ir pagaliau šeiminikams pavyko įkvėpti nors kiek gryno oro. Bet skirtumas ir toliau augo, gal ne tokiu pat dideliu tempu, tačiau jau prasidedant ilgajai pertraukai svečių pranašumas atrodė tiesiog pritrenkiantis 14:55.

Didelių permainų nebuvo ir po ilgosios pertraugos, abi komandos dabar daugiau dėmesio skyrė puolimui, "Naujokams" vis dažniau pavykdavo atlikti pirmuosius perdavimus, po kurių komanda išsilaisvindavo iš aikštės spaudimo. Tačiau šeimininkų žaidimas ginantis buvo tiesiog sužlugęs. "Sporto manija" išdarinėjo ką tik norėjo, dažnai atakos baigdavosi dėjimas, ar metimais esant visiškai laisviems. Net ir 100 taškų ribą svečiai pasiekė labai nesunkiai, bei dar labiau nutolę laimėjo rungtynes net 41:114.

Naujokai: Andrius Zakarevičius – 10 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Čepkauskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Petras Maciulevičius – 9 tšk.

Sporto manija: Mantas Kudirka – 30 tšk., Deividas Rinkūnas – 24 tšk. (9 rezult. perd.), Tautvydas Ilčiukas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Mackevičius – 12 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 10 tšk.

„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 21:08 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)„BK Centre“ neturėjo vargo su „Naujokais“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)Atkakliose rungtynėse „Sportija“ palaužė „Naujokus“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)