Nepyk vs Lietuviški patiekalai (61:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1200

2015 sausio 2 dieną Saulės gimnazijos sporto salėje, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse susitiko "Nepyk" (šeimininkai) ir "Lietuviški patiekalai" (svečiai). Jau pirmame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovę svečiai po jo pirmavo – 9:23. Antrasis kėlinys vėl kiek geresnis buvo "Patiekalų" komandai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo – 30:48. Trečiame kėlinyje puikiai gynyboje žaidę svečiai skirtumą dar labiau padidino ir po trijų kėlinių turėjo 26 taškų pranašumą - 42:68. Ketvirtame kėlinyje komandos jau nepersistengė ir galutinis rungtynių rezultatas - 61:83.

Rungtynės prasidėjo keturiais svečių taškais, o į tai dvitaškiu atsakė Vilius Černiauskas. Dar keturis taškus surinko "Lietuviški patiekalai" ir jie jau priekyje – 2:8. Penkis taškus pelnė "Nepyk" ir skirtumas ištirpo iki vieno taško – 7:8. Atkarpą 5:2 laimėjo šeimininkai ir vėl kiek nutolo -9:13. Dešimt taškų be atsako surinko "Lietuviški patiekalai" ir nutolo - 9:23. Taip ir baigėsi pirmasis ketvirtis. Antrą kėlinį penkiais taškais pradėko svečiai ir skirtumas išaugo iki 19 taškų – 9:28. "Nepyk" tritaškių lietus sumažino deficitą iki 11 taškų – 23:34. Iki kėlinio pabaigos "Lietuviški patiekalai" atsatatė buvusią persvarą ir po dviejų kėlinių – 30:48.

Trečias kėlinys prasidėjo labai rezultatyviai ir šeimininkai kiek sumažino deficitą – 39:54. Atkarpą 6:3 laimėjo svečiai ir vėl pasididino persvarą – 42:60. Iki kėlionio pabaigos "Lietuviški patiekalai" dar surinko aštuonis taškus be atsako ir po trijų kėlinių – 42:68. Ketvirtasis kėlinys intrigos neatnešė ir svečiai užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu - 61:83.

"Nepyk": Ignas Krukonis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Valatkevičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 15 tšk.

"Lietuviški patiekalai": Martynas Gustainis – 18 tšk., Gytis Vyšniauskas – 12 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Edgaras Zaidelis – 12 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:50 val.)