LCP KK „Ragai“ vs R2P Sport – 2 (59:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 19 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

LCP KK „Ragai“ nepasipriešino „R2P Sport – 2“

2014 gruodžio 20 d., Šeštadienis, 01:11 val., peržiūros: 1051

2014 gruodžio 19 dieną, C lygos, „ALTreklama“ pirmenybėse, (2 etape), L mažosios taurės pogrupyje susitiko LCP KK „Ragai“ (šeimininkai) ir „R2P Sport – 2“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios spurtavę ir nutolę svečiai vėliau nesunkiai jį išlaikė ir laimėjo rungtynes – 59:88.

Rungtynės prasidėjo šešiais svečių taškais, o dviem baudos metimais atsakė šeimininkai – 2:6. Po du taškus apsikeitė komandos, odar tritaškį smeigė Mindaugas Gilius – 7:8. Aštuonis taškus pelnė „R2P Sport – 2“ ir skirtumas jau devyni taškai – 7:16. Kėlinys baigėsi komandoms pasikeitus po keturis taškus – 11:20.

Šešiais taškais kėlinį pradėjo „R2P Sport – 2“ ir jie jau buvo priekyje – 11:26. Dar po aštuonis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 19:34. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tada tritaškį pataikė Tadas Sniceris – 21:39. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas sumažėjo vienu tašku ir po dviejų kėlinių - 26:43.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo labai galingu spurtu 4:13 ir pasididino pranašumą iki 26 taškų – 30:56. Dešimt taškų be atsako surinko LCP KK „Ragai“ ir skirtumas aptirpo iki keturiolikos – 40:56. Iki ketvirčio pabaigos lygiai žaidė komandos ir po trijų kėlinių – 49:64.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir „R2P Sport – 2“ lengvai laimėjo rungtynes rezultatu – 59:88.

LCP KK „Ragai“: Mindaugas Gilius – 23 tšk., Mindaugas Kazikaitis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Kęstutis Ruočkus – 11 tšk.

R2P Sport – 2: Rytis Vainikevičius – 22 tšk. (26 atk. kam.), Tadas Sniceris – 17 tšk., Andrius Giržadas – 15 tšk. (12 atk. kam.), Robertas Stankus – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 10 tšk.

„Dumblas“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „R2P Sport – 2“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:22 val.)LCP KK „Ragai“ sutriuškino „BL OLD“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)Pirmasis „C“ lygos „Mažosios“ taurės dalyvis ‒ „R2P Sport ‒ 2“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:23 val.)LCP KK „Ragai“ tiesiog išsityčiojo iš „Bl Old“ ekipos jų pačių arenoje. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:46 val.)Po įtemptos kovos, LCP KK „Ragai“ palaužė „Partizanas“ komandą (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 01:18 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)LCP KK „Ragai“ pasinaudojo šansu patekti į Didžiąją taurę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)