Kauno liberalai vs R2P Sport – 2 (46:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1175

Sekmadienį. lapkričio 16 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno liberalai" (šeimininkai) ir „R2P Sport ‒ 2“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „R2P Sport ‒ 2“ ekipa įgijo pranašumą, kurį su kiekvienu kėlinuku didino ir šventė pergalę, rezultatu – 46:61.

Rungtynėms prasidėjus svečiai greitomis atakomis įgijo 7 taškų pranašumą ( 5:12). "Kauno liberalai" pavyko atsigauti ir apmažino skirtumą iki 3 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė „R2P Sport ‒ 2“ komanda ir padidino pranašumą iki 7 taškų. Rezultatas – 11:18.

Antras ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. "Kauno liberalai" metimai vis skriedavo pro šalį, o svečiai savo pranašumą padidino iki 13 taškų ( 20:33). Vis dėlto, per likusias dvi minutes šeimininkams pavyko tik vienu tašku priartėti prie varžovų. Rezultatas – 22:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atsigavo ir sumažino skirtumą iki 7 taškų, tačiau „R2P Sport ‒ 2“ ekipa surengė spurtą, kur jo dėka atstatė savo pranašumą ( 31:45). Per dvi minutes paskutinias tarp ekipų pranašumas nepakito. Rezultatas – 37:51.

Paskutiniame ketvirtyje abi komandos sulėtino savo žaidimą. "Kauno liberalai" niekaip nepavykdavo pataikyti , o „R2P Sport ‒ 2“ sau toliau žaidė savo žaidimą ir užtikrintai nugalėjo aikštelės šeimininkus, rezultatu – 46:61.

Kauno liberalai: Simonas Kairys – 18 tšk., Vytautas Rukuiža – 9 tšk., Robertas Maskvytis – 6 tšk.

R2P Sport – 2: Ričardas Petraitis – 14 tšk., Ramūnas Šimanskas – 13 tšk., Darius Bliudžius – 11 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Giržadas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Andrius32014 lapkričio 16 d., 22:28 val.
Pirmas dalykas tai, kai ateina nauji zmones juos uzregistruokite ir tada nebus belekas :)
rickax2014 lapkričio 16 d., 22:20 val.
Statstika iš vis suvelta. Belekas :)
BC „Ambi“ nušvalė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 04:31 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„BK Centre“ sutriuškino „Kauno Liberalus“ (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 18:57 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Kėdainiai & Addeco“ sutriuškino „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:45 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)