Krepsininkas.net vs Grizliai (51:89)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 1529

Gruodžio 11 dieną, 19:15 val., J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Grizliai" (šeimininkai) ir "Krepsininkas.net" (svečiai). Rungtynių likimas paaiškėjo vos joms prasidėjus. "Grizliai" jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą ir dominavo aikštelėje. "Krepsininkas.net" vėliau padidino apsukas puolime, bet skirtumas tarp komandų vis tiek išliko milžiniškas. Susitikimas baigėsi rezultatu 51:89

Rungtynes labai galingai pradėjo svečiai, kurie išnaudojo savo fizinį pranašumą, bei greitai rinko taškus iš po krepšio. Tuo tarpu "Krepsininkas.net" komandos puolimas buvo visiškai uždarytas, bet iš dalies ir patys krepšininkai nesugebėjo išnaudoti pasitaikiusių progų. Skirtumas labai greitai augo ir jau pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė daugiau nei 10 taškų. Vėliau šeimininkų puolimas kiek išsijudino, A.Urmulevičius padėjo savo komandai tolimais metimais, bet "Grizlių" pranašumas vis tiek buvo daugiau nei solidus 21:40.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko ir skirtumas toliau augo. "Grizlių" komandos lyderiai sužaidė puikias rungtynes ir vėliau daugiau pasireikšti leido atsarginiams žaidėjams. "Krepsininkas.net" komandą ir toliau kamavo tos pačios bėdos, žaidėjai pralaimėdavo praktiškai visas mikrodvikovas, dažnai klydo. Likus žaisti 5 minutes rungtynes teko trumpam sustabdyti, nes žaidėjai išėję į rūbinę sugebėjo atjungti apšvietimą. Sutvarkius technines kliūtis komandos tiesiog sutvarkė formalumus ir pergalė didžiuliu skirtumu atiteko svečiams. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:89.

Krepsininkas.net: Andrius Urmulevičius – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Rokas Ašmena – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Algirdas Jančius – 10 tšk.

Grizliai: Martynas Valaitis – 25 tšk., Andrius Aleknavičius – 21 tšk., Mantas Čipas – 11 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Audrius Butkus – 11 tšk.

„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo prieš savo varžovus (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„BC ,,Straight“ sezoną pradėjo nušluodami jaunuosius „Krepšininkas.net“ vaikinus. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)