New Team vs BC „Ambi“ (53:41)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 09 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 22:44 val., peržiūros: 962

Sausio 9 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "New Team" (šeimininkai) ir BC „Ambi“ (svečiai). Nors šeimininkai susirinko vos penkiese, tačiau jau pirmoje rungtynių dalyje jiems pavyko pasiekti dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos komandų rezultatyvumas smarkiai suprastėjo, o persvarą savo pusėje išlaikę "New Team" žaidėjai iškovojo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:41.

Susitikimo pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, žaidimas vyko labai nerezultatyviai, o dažną ataką lydėjo klaidos. Vis tik kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga toks žaidimas vyko bene viso susitikimo metu. Jau pirmojo kėlinuko metu šeimininkų gretose atsirado aiškus lyderis, juo tapo T.Čeida. Krepšininkas rinko daugiau nei pusę visų komandos taškų ir būtent jo veržlumas, bei neblogas pataikymas leido nutolti "New Team" ekipai. Skirtumas išaugo, o vienu metu šeimininkų pranašumas tapo netgi dviženklis. Iki pat ilgosios pertraukos BC „Ambi“ taip ir nesugebėjo priartėti, o jų varžovai buvo priekyje rezultatu 33:22.

Antroje rungtynių dalyje komandų rezultatyvumas dar labiau suprastėjo, žaidėjai tiesiog tragiškai metė dvitaškius metimus ir tik vienas kitas tolimas metimas pasiekdavo tikslą. "New Team" komandai pavyko išlaikyti turimą persvarą savo pusėje ir daugiau nei dešimties taškų pranašumas atrodė gana solidžiai. Laikas bėjo, o BC „Ambi“ taip ir nesugebėjo priartėti, tad svečiai pradėjo rungtyniauti kiečiau, pasipylė pražangos, bet iš esmės tai didelės įtakos rungtynių eigai neturėjo. Paskutinėmis minutėmis komandos pradėjo žaisti chaotiškai, šiek tiek padidėjo rezultatyvumas, bet "New Team" komanda jau galėjo nurimti. Šeimininkams beliko sutvarkyti formalumus ir pergalė jau buvo jų rankose 53:41.

New Team: Tomas Čeida – 34 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Edvinas Kvilys – 8 tšk. (10 atk. kam.), Ramūnas Žebrauskas – 5 tšk.

BC „Ambi“: Vaidotas Mačiulis – 19 tšk., Karolis Dulinskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 5 tšk.

BC „Liuksas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 00:02 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Nepyk“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš BC „Ambi“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ lengvai įveikė „Ambi“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:13 val.)Lemiamą ketvirtį kur kas geriau sužaidę „BC „Ambi“ pranoko varžovus (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:32 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)