BC „Ambi“ vs vaistinė.lt (59:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą

2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 952

Pirmadienio vakarą VDU sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Ambi“ (šeimininkai) ir "vaistinė.lt" (svečiai). Pirmuosius tris ketvirčius tarp ekipų vyko atkakli kova. Vis dėlto, paskutiniame kėlinyje "vaistinė.lt" įrodė savo pranašumą prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 59:67.

Rungtynės sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie užtikrintomis atakomis įgijo 7 taškų pranašumą ( 11:4). Likus žaisti apie keturias minutes P.Pociaus vedami "Vaistinė.lt" ekipa sugebėjo ne tik, kad išlyginti rezultatą, bet ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse perimti persvarą į savas rankas ( 13:15). Paskutinėmis sekundėmis BC „Ambi“ išlygino rezultatą – 15:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių "sausa" atkarpa 10:0 ( 18:25). Toliau svečiai demonstravo puikią gynybą ir šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Po minutės pertraukėlės BC „Ambi“ pradėjo vytis varžovus ir ištirpino skirtumą iki trijų taškų ( 27:30). Per likusias dvi minutes tarp ekipų pranašumas nepakito – 29:32.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. Komandos daugiau klydo nei rinko taškus. Po taiklaus M. Švagždžio tritaškio metimo pranašumas išaugo iki aštuonių taškų ( 31:39). Vis dėlto, BC „Ambi“ pademonstravo kovingumą ir besibaigiant kėlinukui sugebėjo išlyginti rezultatą – 45:45.

Paskutiniame ketvirtyje "vaistinė.lt" pademonstravo puikią gynybą, kur šešias minutes neleido varžovams pelnyti taškų, o patys pelnė 16 taškų ( 45:61). Per likusį laiką BC „Ambi“ dar bandė sumažinti skirtumą, tačiau svečiai išlaikė savo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 59:67.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 20 tšk., Julius Povilaitis – 15 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Grebliauskas – 8 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 20 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Paulius Pocius – 13 tšk., Vytautas Peseckis – 10 tšk.

„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Trečiajame kėlinyje atitolusi „Akademija“ atlaikė BC „Ambi“ šturmą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Ambi“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Abstinentai“ nesunkiai nugalėjo BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:32 val.)„Abstinentai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 23:01 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Vaistinė.lt“ susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:14 val.)