Kauno SRC – 2 vs KK „13" (104:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą

2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 23:59 val., peržiūros: 1438

Gruodžio 16 dieną, Kauno Statybininkų Rengimo centre vyko C lygos, reguliariosios I pogrupio rungtynės tarp "Kauno SRC – 2" (šeimininkai) ir "KK „13" (svečiai). Pirmame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir po pirmų dešimties minučių šeimininkai pirmavo tik dvejais taškais – 21:19. Antrame kėlinuke "Kauno SRC – 2" sugebėjo padidinti savo persvarą ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 44:35. Trečiame ketvirtyje svečiai ir toliau nerado priešnuodžių geram šeimininkų puolimui, tuo pasinaudoję "Kauno SRC – 2" krepšininkai padidino savo persvarą – 79:45. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Šeimininkai džiaugėsi pergalę rezultatu 104:74.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 10:6. Tada, "Kauno SRC – 2" spurtas 9:0 leido jiems išsiveržti į priekį 15:10. Iki kėlinuko pabaigos svečiai sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 21:19 "Kauno SRC – 2" naudai.

Nuo pat antrojo kėlinuko pradžios šeimininkai po truputį tolo nuo varžovų. "Kauno SRC – 2" laimėta atkarpa 11:4 leido jiems išsiveržti į priekį devyniais taškais (32:23). Svečiai toliau tolti varžovams neleido ir išsaugojo tikį pat deficitą iki kėlinuko pabaigos. Po pirmos rungtynių dalies "Kauno SRC – 2" pirmavo 44:35.

Trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje šeimininkams pagaliau pavyko susikrauti dviženklę persvarą (56:44), o vėliau, dėka sausai laimėtos atkarpos 23:0, pirmavo jau saugia persvara – 79:45.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas ir komandos žaidė laisviau, ramiau, tačiau rezultatyvumas išliko gana aukštas (abi komandos sudėjus pelnė 54 taškus). "Kauno SRC – 2" krepšininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 104:74.

Rungtynių interviu rasite video galerijoje.

Kauno SRC – 2: Paulius Aleksynas – 22 tšk., Mantas Juozapavičius – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Petras Maciulevičius – 16 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Justinas Radauskas – 11 tšk., Martynas Beleckis – 11 tšk., Andrius Bubelis – 10 tšk. (14 atk. kam., 6 perimt. kam.), Marius Juozapavičius – 10 tšk.

KK „13": Gediminas Pajeda – 22 tšk. (8 perimt. kam.), Giedrius Ūkelis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Babenskas – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Linas Stankevičius – 13 tšk.

„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)