Kolpingo kolegija vs Komanda X (77:54)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“

2015 vasario 03 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 1133

Vasario 2 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės tarp "Kolingo polegijos" (šeimininkai) ir "Komandos X". Nors pirmajame kėlinyje abi ekipos kovėsi tarsi lygi su lygia, tačiau nuo antrojo kėlinio šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų. Svečiai nesugebėjo prisivyti savo varžovų ir "Kolingo kolegija" iškovojo neusnkią pergalę rezultatu (77 – 54).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abejoms ekipoms žaidžiant taškas į tašką. Kėlinukas nebuvo pernelyg rezultatyvus. Abi komandos prametė nemažai metimų. Visgi, "Kolingo kolegija" laimėjo šį kėlinuką (16 – 14).

Antrasis kėlinukas buvo tarsi lūžis "Komandai X" pirmąsias minutes dar kiek pakovoję, vėliau svečiai tiesiog paleido rungtynes iš rankų. Per pirmąsias minutes pelnę 5 taškus, likusią kėlinio dalį svečiai tesugebėjo įmesti vos 2. Tuo tarpu šeimininkai puolime nesnaudė ir sumetė 17. Ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (33 – 21).

Po ilgosios pertraukos didelių pasikeitimų svečių žaidime nematėme. Vėlgi, kaip lygūs su lygiais, pakovoję vos kelias minutes, antrą kėlinuko pusę "Komanda X" vėl žaidė tragiškai. Kolpingo kolegija išlaikė daugmaž vienodą žaidimo tembrą visą kėlinuką ir laimėjo jį (20-11). Rezultatas po trijų kėlinių buvo (53 – 32) šeimininkų naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas, jau tik prasidėjęs parodė, jog laimėtojas čia jau aiškus. "Kolpingo kolegija" pradėjo kėlinuką (6-2) ir įgavę 25 taškų persvarą nė neabejojo savo pergale. Likusi rungtynių dalis tai puikiai parodė. Abi ekipos dėjo daug mažiau pastangų į gynybą. Turbūt būtent todėl šis kėlinukas ir buvo pats rezultatyviausias (24-22). Galutinis rungtynių rezultatas (77 – 54).

Kolpingo kolegija : Edvinas Masiokas – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Vaškevičius – 23 tšk. (7 perimt. kam.), Vladimiras Burovas – 11 tšk., Aldas Daubaras – 10 tšk.

Komanda X: Dangirdas Vinkšnaitis – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Deividas Puodžiulis – 12 tšk., Ernestas Kalinskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Kolingo kolegijos treneris Aldas Daubaras:

"Manau pergalę lėmė gera gynyba. Praeitą kart pralošėm nes atėjom pagirioti. Dabar atėjom, nusiteikę kovai, tai ir laimėjom"

„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)