Green Death vs R2P Sport – 2 (58:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą

2015 sausio 05 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 971

Sausio 5 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "Grean Death" ir svečių "R2P Sport – 2". Prieš šias rungtynes šeimininkai turėjo 6 pergales ir 6 pralaimėjimus, o svečiai 7 pergales ir 6 pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir iškart šovė į priekį. Sužaidus trejas pirmojo ketvirčio minutes, rezultatas tapo 9:4, šeimininkų naudai. Daugiausiai pastangų ketvirčiui laimėti įdėjo Dalius Grušauskas, šiame ketvirtyje įmetė 9 taškus. Po pirmojo kėlinio pastarojo žaiėjo ekipa turėjo 7 taškų persvarą – 21:14.

Visgi negausiai susirinkę svečiai nebuvo linkę nusileisti ir antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:2. Tolimesni įvykiai ketvirtyje ir toliau geriau klostėsi "R2P Sport – 2" ekipai. Pastarieji antrąjį ketvirtį laimėjo 26:13, o prieš ilgąją pertrauką įgijo 6 taškų pranašumą.

Po pertraukos ir toliau nemažinę apsukų svečiai krovėsi vis solidesnį pranašumą. Sužaidus kelias trečiojo ketvirčio minutes, svečiai surengė atkarpą 7:2 ir įgijo rekordinę, 11 taškų persvarą, o ketvirtį laimėjo rezultatu 19:13 ir bendras rezultatas tapo 59:47.

Ketvirtasis kėlinio buvo tik formalumas. "Grean Death" dar bandė kabintis į rungtynes, bet deja nesėkmingai. Susikrautos persvaros svečiai net neketino iššvaistyti, gal labiau tik ją padidinti. Pastarieji paskutinį rungtynių ketvirtį laimėjo 16:11, o rungtynes 75:58.

Paklaustas kas lėmė komandos pergalę, treneris Paulius Parachomikas žodžių į vatą nevyniojo: " Apsigynėm, pataikėm, sukovojom."

Green Death: Petras Aleksonis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Dalius Grušauskas – 15 tšk., Valdas Valksmanas – 8 tšk.

R2P Sport – 2: Laurynas Andrijauskas – 26 tšk. (13 atk. kam.), Marius Neščiokas – 17 tšk., Arvydas Račkus – 11 tšk., Vaidotas Stankevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)Nepaisant dviejų diskvalifikacinių pražangų „R2P Sport – 2“ nugalėjo tragiškai atakavusius „Rind“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:22 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „R2P Sport ‒ 2“ iškovojo Mažosios taurės auksą (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 17:09 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)