Grizliai vs Baltic Transline (97:92)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ po įtemptos kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 05:27 val., peržiūros: 1262

Lapkričio 27 dieną, 20:15h, Kauno Šv. Pranciškaus mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALT reklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Grizlių" (šeimininkai) ir "Baltic Transline" ekipų. Nors rungtynių pradžioje "Grizliai" atrodė žymiai stipresni, tačiau "Baltic Transline" ekipa, visas rungtynes po truputį artėjo prie varžovų ir viskas privedė prie to, jog turėjome labai įtemptą ketvirtąjį kėlinuką. Visgi, "Grizliams" pavyko iškovoti pergalę rezultatu (97 – 92)

Rungtynėms prasidėjus, "Grizliai" nebuvo nusiteikę juokauti. Nieko nelaukę, jau nuo pirmųjų minučių spurtavo (15-0), ir jau rungtynių pradžioje pastatė varžovus į labai nepalankią padėtį. Antrojoje kėlinio pusėje varžovai kiek atsigavo. Metimai pradėjo kristi, o ir gynyba kiek pagerėjo. Per likusią kėlinuko dalį "Baltic Transline" sugebėjo kiek sumažinti skirtumą ir pirmam kėlinukui pasibaigus rezultatas buvo (31 – 19)

Antrasis rungtynių kėlinukas prasidėjo kiek geriau svečių ekipai. Neblogai sužaidę pradžią, jie sumažino skirtumą iki 7 taškų (33-26). Tačiau "Grizliai" matyt pajutę, jog žaidimas jiems slysta iš rankų susiėmė ir ilgai netrukus susigrąžino turėtą dviženklę persvarą. Šeimininkai laimėjo šį kėlinuką 1 taško skirtumu ir ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (60 – 47)

Po ilgosios pertraukos, žaidimas tarsi apsivertė aukštyn kojom. Pirmąją rungtynių pusę taip gerai pradėję "Grizliai" trečio kėlinuko pradžioje atrodė tiesiog tragiškai. Svečiai greitai tuo pasinaudoję spurtavo (5-16), taip sumažindami deficitą iki vos 3 taškų. Tuo tarpu šeimininkai per pirmą ir antrą kėlinius įmetę atitinkamai 31 ir 29 taškus – trečiame įrideno vos 12 taškelių. Rezultatas po trečio kėlinuko buvo (72 – 66) šeimininkų naudai.

Ketvirtasis kėlinukas buvo stebėtinai banguotas. Prasidėjus kėlinukui, šeimininkų bėdos toliau tęsėsi. Prasileidę 6 taškus iš eilės, "Grizliai" išbarstė pradžioje turėtą persvarą ir leido varžovams išlyginti rezultatą (72-72). Tačiau po to momento atsigavo. Patys pelnę 7 taškus be atsako, "Grizliai" vėl išsiveržė į priekį (72-79). Tačiau po to, kažkas vėl užkeikė "Grizlių" atakuojama krepšį. Svečiai spurtavę (3-11), pagaliau išsiveržė į priekį (82-83). Tačiau šeimininkai, nė nėketino nuleisti rankų. Vienas kitą ragindami motyvuojančiais šūksniais, bei paskatinimais, "Grizliai" penlė 7 taškus be atsako, ir išsiveržė į priekį 6 taškais (89-83). Nuo to momento, šeimininkai žaidimo jau nebepaleido. Ir nors svečiai buvo išlyginę rezultatą likus mažiau nei minutei, tačiau Mantas Čipas smeigė žudantį tritaškį ir taip užtvirtino savo komandos kelią į pergalę. "Grizliai" laimėjo rungtynes rezultatu (97 – 92)

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 30 tšk. (11 rezult. perd.), Mantas Čipas – 27 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Žilaitis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Butkus – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 19 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Kisielius – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Aivaras Keršis – 18 tšk., Tomas Klimavičius – 17 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 15 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olimpas“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:33 val.)Ketvirtame kėlinyje „Partizanas“ įveikė „Baltic Transline“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:27 val.)Pirmame kėlinyje dominavę „Ryterna Group“ palaužė „Baltic Transline“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Grizliai“ pasismagino dvikovoje su „New Team“. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:54 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)Komandiškai žaidusi „KMAIK“ komanda nugalėjo „Baltic Transline“. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 15:40 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ krepšininkus (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 11:07 val.)