Baltic Transline vs Kolpingo kolegija (67:99)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kolpingo Kolegija“ pratęsė seriją lemiamoms, trečiosioms rungtynėms

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 1044

Kovo 11 dieną, ASU universiteto sporto salėje įvyko C lygos, mažosios taurės, antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Baltic Transline“ ir svečių komandos „Kolpingo kolegija“. Pirmąsias serijos rungtynes laimėjo „Baltic Transline“ ir šiandien galėjo užbaigti seriją, tačiau šįkart užtikrintą pergalę šventė „Kolpingo kolegija“. Pirmasis kėlinys vyko labai atkakliai, tačiau beveik visą laiką mažu žingsneliu priekyje buvo aikštės šeimininkai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu – 19:17. Antrajame kėlinyje, atradę varžovų gynyboje didelių spragų spurtavo svečiai ir įpusėjus rungtynėms jau jie buvo priekyje – 45:34. Trečiasis kėlinys taip pat priklausė „Kolpingo kolegijai“ , kurie dėka puikaus puolimo prieš lemiamą ketvirtį turėjo užtikrintą pranašumą – 70:51. Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė, „Kolpingo kolegija“ dominavo aikštelėje ir šventė užtikrintą pergalę – 99:67.

Rungtynes geriau pradėjo ir sužaidus 2 minutes į priekį išsiveržė šeimininkai – 8:2. Po neblogos pradžios „Baltic Transline“ sustojo ir sužaidus pusę kėlinuko jau priekyje buvo svečių komanda – 11:8. Tada du tritaškius smeigė Tomas Klimavičius ir vėl sugrąžino persvarą „Baltic Transline“ komandai, kuri ir laimėjo pirmąjį kėlinuką – 19:17.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar pirmavo rezultatu – 25:22, tačiau tada „Kolpingo kolegija“ surengė spurtą 13:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 35:25. Baigiantis kėliniui svečių pranašumas siekė jau 14 taškų, tačiau įspūdingą metimą nuo vidurio linijos paskutiniąją kėlinio sekundę pataikęs Darius Kisielius šiek tiek sumažino „Kolpingo kolegijos“ pranašumą – 45:34.

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė dar vieną galingą atkarpą – 18:2, prie kurios daugiausiai prisidėjo puikiai po krepšiu žaidęs Simas Pakeltis. Po šio spurto trečiojo kėlinio viduryje „Kolpingo kolegija“ jau turėjo užtikrintą pranašumą – 61:36. Antrojoje kėlinio pusėje „Baltic Transline“ kiek stabilizavo situaciją, ir sumažino savo atsilikimą iki 19 taškų – 70:51.

Nors lemiamame ketvirtyje šeimininkai i bandė dar kabintis į rungtynes, į kiekvieną jų sėkmingą ataką svečiai atsakydavo taškais ir niekaip neleido sušvelninti rezultato -78:61. Kėlinio viduryje, kada viskas buvo jau aišku, į aikštę žengė ir „Kolpingo kolegijos“ treneris Aldas Daubaras, kuris vaizdo aikštelėje negadino, o anaiptol prisidėjo prie dar vieno savo komandos spurto 21:6, po kurio „Kolpingo kolegija“ galėjo džiaugtis užtikrinta pergale – 99:67.

Po pergalės „Kolpingo kolegijos“ treneris Aldas Daubaras sakė:

Šiandien mažai padarėm klaidų. Labai gražiai skirstėm kamuolį, gerai pataikėme iš toli ir įmetėme daug kamuolių į baudos aikštelę įkirtusiems žmonėms ir viską sumetėm.

Baltic Transline: Tomas Klimavičius – 19 tšk., Darius Kisielius – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Kolpingo kolegija : Tomas Vaškevičius – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Zaveckas – 18 tšk., Simas Pakeltis – 15 tšk. (11 atk. kam.), Vaidas Česnauskis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Aivaras Bisigirskas – 11 tšk., Edvinas Masiokas – 10 tšk.

„Kolpingo kolegija“ po pratęsimo išplėšė trečiąsias serijos rungtynes (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Abstinentų“ ir „Kolpingo kolegijos“ tarpusavio serijoje prireiks trečių rungtynių (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)Darniai rungtyniavusi „Kolpingo Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Abstinentus“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:51 val.)