Kulautuva vs Lietuvos šaulių sąjunga (52:94)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 16 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos.

2015 sausio 16 d., Penktadienis, 22:51 val., peržiūros: 1501

Penktadienį, sausio 16 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų rolėje žaidę "Kulautuva" ir svečiai "Lietuvos šaulių sąjungos" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (13:25). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir po dviejų kėlinių "Lietuvos šaulių sąjunga" pirmavo 18 taškų persvara – (27:45). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau didino skirtumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (52:94).

Pirmasis kėlinys geriau prasidėjo "Lietuvos šaulių sąjungos" komandai, kurie nuo pirmų minučių įsiveržė į priekį. Sužaidus 5 minutes svečiai atitolo nuo svečių 7 taškais – (8:15). Vėliau "Kulautuva" pralošė dar vieną atkarpą – (6:10) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (13:25).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, vėliau "Lietuvos šaulių sąjunga" laimėjo atkarpą – (0:8) ir likus 3 minutes komandas skyrė jau 20 taškų – (20:40). Per likusį laiką šeimininkai laimėjo atkarpą – (7:5) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų – (27:45).

Trečiasis kėlinys komandoms prasidėjo vienodai, per pirmas 5 minutes komandos surinko po 9 taškus ir likus žaisti pusę kėlinio komandas skyrė tie patys 18 taškų – (36:54). Per likusį kėlinio laiką svečiai neleido šeimininkams pelnyti nei taško, patys įmetė 17 taškų ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 35 taškai – (36:71).

Ketvirtasis kėlinys svečių komandai buvo tik formalumas, nors ir komandas skyrė 35 taškai, "Lietuvos šaulių sąjunga" toliau nemažino apsukų. Paskutinį kėlinį vėl pavyko laimėti svečiams ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:94).

Kulautuva: Arnas Latvelis – 13 tšk., Emilis Mackevičius – 13 tšk., Aivaras Šilenka – 9 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Šarūnas Karūnaitis – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Danielius Pranskevičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Aurimas Šimkus – 14 tšk., Nerijus Bijaminas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po įtemptos kovos žengia į pusfinalį (2015 kovo 24 d., antradienis, 00:14 val.)