Kauno SRC – 2 vs Sporto manija (87:101)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno SRC ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 1101

Sausio 15 dieną KSRC sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno SRC – 2" priemė svečius "Sporto maniją". "Kauno SRC – 2" buvo iškovoję aštuonias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. "Sporto manijos" sąskaitoje buvo 12 pergalių ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo "Sporto manija", bet vėliau šešis taškus be atsako pelnė "Kauno SRC – 2" (6:3). Trečią minutę iniciatyvą perėmė "Sporto manija", kuri pasivijo ir pralenkė varžovus. Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (10:20). Per paskutines tris minutes komandos žaidė lygiai, o "Sporto manija" išsaugojo 10 taškų persvarą (17:27).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (19:29). Vėliau 12 taškų be atsako pelnė "Kauno SRC – 2" ir sužaidus dvi minutes rezultatas tapo lygus (29:29). Penktą minutę "Kauno SRC – 2" įgijo keturių taškų persvarą (36:32). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Sporto manija" (36:37). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė keturi taškai (43:47).

Trečią ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai. Jie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 54:49. Ketvirtą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė "Sporto manija" (56:59). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (67:67). Devintą minutę penkis taškus be atsako pelnė "Kauno SRC – 2" (72:67), bet per likusį laiką "Sporto manija" sugebėjo pasivyti varžovus (72:72).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Sporto manija", o patys pelnė aštuonis taškus (72:80). Trečią minutę spurtą pradėjo "Kauno SRC -2". Po septynių be atsako pelnytų taškų komandas skyrė tik vienas taškas (79:80). Prasidėjus antrai kėlinio pusei įsibėgėjo "Sporto manija". Svečiai pelnė 16 taškų be atsako ir likus minutei su puse pirmavo rezultatu 79:96. Per likusį laiką "Sporto manija" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 87:101.

"Sporto manija" iškovojo tryliktą pergalę, o "Kauno SRC – 2" pralaimėjo šeštą kartą

"Sporto manijos" žaidėjas Vytautas Žvirblis: "Šiandien mūsų taiklumas buvo neblogas, pataikėme geriau už varžovus. Mes nepripratę buvome prie tokio salės dydžio, dėl to ir varžovai pataikė neblogai." Paklaustas, kas lėmė spurtą ketvirtame kėlinyje, žaidėjas atsakė: "Kažkiek labiau susikaupėme, pradėjome geriau gintis, varžovai nepataikė savo metimų."

"Kauno SRC – 2" komandos treneris Algirdas Žadeikis: "Žaidėme su grupės lyderiais. Manau, rungtynių rezultatas neatspindi tikrosios rungtynių įtampos. Gale rungtynių pritrūko jėgų, sakyčiau komanda palūžo ir tas rezultatas toks padidėjo. Šeip esu patenkintas komandos žaidimu, kas atėjo, gavo žaisti." Paklaustas, kodėl varžovai perėmė iniciatyvą ir laimėjo ketvirtame kėlinyje, treneris atsakė: "Neužteko sveikatos mūsų komandai. Bubelis ir Birutis be keitimų žaidė, o be dviejų centrų sunku. Tiek sveriant sunku išbėgioti 40 minučių."

Kauno SRC – 2: Paulius Aleksynas – 22 tšk., Mantas Birutis – 19 tšk. (15 atk. kam., 5 perimt. kam.), Andrius Bubelis – 14 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vitalijus Mockus – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Sporto manija: Mantas Kudirka – 26 tšk. (9 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Deividas Rinkūnas – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Vytautas Žvirblis – 16 tšk., Ruslanas Babilevas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Kvedaras – 10 tšk. (7 perimt. kam.)

Rungtynių pabaigoje „Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti Birštono „Olimpo“ pranašumą (2015 sausio 06 d., antradienis, 21:00 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“. (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 14:34 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „BL Old“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Kaunas“ nesuspėjo paskui uraganinį puolimą demonstruojančią „Sporto Maniją“. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)