Kolpingo kolegija vs Rind (76:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 06 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Rind“ pusfinalį pradėjo pergalingai

2015 balandžio 06 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1161

Balandžio 6 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kolpingo Kolegija“ (šeimininkai) ir „Rind“ (svečiai). Buvo žaidžiamas pirmasis pusfinalio susitikimas tarp šių ekipų. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo labai kovingos ir netrūko kieto, bei pasiaukojamo žaidimo. Vis tik „Rind“ ekipa atrodė daug užtikrintčiau ir praktiškai visą laiką išlaikė persvarą savo pusėje. Vienu metu svečių pranašumas siekė kone ir 20 taškų ribą, bet „Kolpingo Kolegija“ nenuleido rankų ir atkūrė intrigą. Tačiau svečiai atsilaikė, išsaugojo pranašumą savo pusėje ir laimėjo pirmąją dvikovą rezultatu 76:83.

Nors pirmuosius taškus rungtynėse pelnė šeimininkai, tačiau jau netrukus jų žaidime stojo ilga tyla ir „Rind“ ekipa nesunkiai perėmė rungtynių kontrolę. Taiklūs metimai iš visų aikštelės padėčių leido svečiams greitai nutolti ir jau pirmojo kėlinuko metu jų persvara pasiekė 10 taškų ribą. „Kolpingo Kolegija“ suskubo paprašyti minutinės pertraukėlės, o komados gynyba pasikeitė iš esmės. Tai leido ne tik stabilizuoti žaidimą, bet ir gana greitai priartėti. Nepastebimai skirtumas išnyko ir komandos dabar jau žaidė taškas į tašką. Iki pat ilgosios pertraukos žaidimas vyko labai lygiai, dominavo praktiškai vien puolimu paremtas žaidimas, o po dviejų kėlinukų „Rind“ turėjo tik labai nedidelį pranašumą 42:45.

Antroje rungtynių pusėje „Rind“ komanda dar kartą nutolo. Skirtumas vėl pasiekė 10 taškų ribą, bet svečiai dabar rungtyniavo drausmingiau ir neleido varžovams priartėti. Svečiams labai padėjo užtikrinta kova po krepšiais ir laimėtos dvikovos dėl atšokusių kamuolių. Dabar žaidimas abiejose aikštelės pusėse buvo daug kietesnis, pražangų skaičius ženkliai išaugo, o žaidėjai vis dažniau pasiduodavo emocijoms. Netrukus techninę pražangą užsidirbo „Kolpingo Kolegijos“ žaidėjas A.Daubaras, o komanda pateko į gilią duobę. Šeimininkų deficitas pasiekė net 18 taškų ribą. Tiesa, nuo to momento skirtumas tarp komandų tik tirpo, bet „Rind“ komanda sužaidė pakankamai drausmingai, bei išlaikė pranašumą savo pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:83.

Komandos „Rind“ treneris:

„po švenčių komanda kažkaip sunkiai įsivažiavo, be to trūko keleto lyderių,nes Martynas Čekanavičius praeitose rungtynėse pasitempė čiurną, o Linas Mecelis dėl tam tikrų priežaščių negalėjo atvykti. Bet kaip matėme ir be šių dviejų lyderių komandai pavyko gana gerai sužaisti, visi žaidėjai pabuvę aikštelėje atidavė visas jėgas, kurių buvo likę nebedaug po tokių švenčių. Šiaip su visa pagarba varžovams, manau Kolpingo kolegija nesužaidė taip kaip jie gali ir sugeba, bei neparodė savo tikrojo veido, jų gretose yra daug puikių žaidėjų ypač snaiperių, kurie šiandien mums pridarė daug bėdų, manau kad visa kova dar bus ateityje ir jie mums bus labai kieta varžovė, manau sekančiose rungtynėse mums pavyks išnaudoti visus savo žaidėjus, kurių tikimės gretos bus didesnės. Esu visiškai užtikrintas, kad antrosios rungtynės bus daug sunkesnės ir viskas prasidės nuo pradžių, tačiau jei mums taip pat vėl pavyks taip taikliai kaip šiandien atakuoti krepšį, galbūt pavyks išplėšti ir antrąją pergalę bei peršokti į paskutinį atkrintamųjų etapą. Kaip sakoma tenugali stipriausias.

Kolpingo kolegija : Vaidas Česnauskis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Zaveckas – 17 tšk., Tomas Vaškevičius – 12 tšk., Simas Pakeltis – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Rind: Marius Kazakevičius – 22 tšk. (14 atk. kam.), Airidas Tkačiovas – 22 tšk., Tomas Každailis – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Žilvinas Radzevičius – 10 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Rind“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)Darniai rungtyniavusi „Kolpingo Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Abstinentus“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)„Rind“ po spurto ketvirtajame kėlinyje iškovojo antrą pergalę iš eilės (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)