vaistinė.lt vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (74:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„vaistinė.lt“ parklupdė Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą.

2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 1023

Ketvirtadienį, kovo 5 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose antra karta susitiko "vaistinė.lt" ir Elektrėnų "Senoji versmė". Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (22:16). Antrame kėlinyje svečiams iš Elektrėnų truputi pavyko atitiesti ir po dviejų kėlinių "vaistinė.lt" pirmavo 2 taškais – (36:34). Trečiasis kėlinys kiek geriau susiklostė "vaistinė.lt" krepšininkams, kurie po trijų kėlinių atitrūko 13 taškų – (61:48). Ketvirtame kėlinyje Elektrėnų "Senoji versmė" neketino pasiduoti, sumažino skirtumą, bet perimti rungtynių eigos nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu – (74:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Elektrėnų "Senosios versmės" tolimu metimu. "vaistinė.lt" į tai atsakė 5 taškais iš eilės ir sužaidus 2 minutes priekyje buvo šeimininkai – (5:3). Sužaidus dar 3 minutes komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (12:7). Prabėgus dar 2 minutėms svečiams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir Elektrėnų "Senosios versmės" komandai pavyko išlyginti rezultatą – (13:13). Per likusį laiką šeimininkai nebeleido persverti rezultato, laimėjo atkarpą – (9:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (0:8), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (22:24). Sužaidus 3 minutes "vaistinė.lt" komandai pavyko surengti savo spurtą – (10:0) ir kėliniui įpusėjus priekyje buvo šeimininkai – (32:24). Antroje kėlinio dalyje svečiams vėl pavyko laimėti atkarpą – (4:10) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 2 taškai – (36:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininku puikiai sužaista atkarpa – (8:2), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 7 tašku – (43:36). Sužaidus dar 2 minutes svečiai pelnė 5 taškus ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 2 taškų – (43:41). Antroje kėlinio dalyje "vaistinė.lt" pavyko surengti dar vieną puikų spurtą – (18:7), po kurio prieš ketvirtą kėlinį šeimininkai turėjo 13 taškų persvarą – (61:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 "vaistinė.lt" taškais, vėliau sekė – (0:14) laimėta svečių atkarpa, po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų – (65:62). Prabėgus vienai minutei šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (70:62). Visgi per likusį laiką svečiams nepavyko pasivyti šeimininkų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (74:65).

Po laimėtų rungtynių "vaistinė.lt" komandos treneris kalbėjo: "Varžovas pažįstamas, kadangi jau ketvirtą kartą tenką šį sezoną susitikti. Elektrėnuose buvome ne pilnos sudėties, trūko žaidėjų. Šiandien Kaune susirinko tie žaidėjai, kurie imasi daug iniciatyvos ant savo pečių, moka "aštrinti" žaidimą, pavyko išprovokuoti daug pražangų kas leido mūsų komandai atitolti. Paskui momentas, kai varžovams pavyko spurtuoti, manau mes atsipalaidavome, nes buvo kėlinio galas, kurį puikiai sužaidė svečiai ir liko vos keli taškai. Antroje rungtynių dalyje porą gerų perimtų kamuolių, greitos atakos ir vėl pavyko atitrūkti. Manau svarbiausia yra atsikovoti kamuolius ir neleisti jiems sukurti antrų galimybių pelnyti taškus."

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 23 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Ugnius Barauskas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Vaitelavičius – 11 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Karolis Jovaiša – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Macikas – 15 tšk., Povilas Makūnas – 10 tšk.

„vaistinė.lt“ užmėtė savo varžovus ir išlygino serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 01:43 val.)"vaistinė.lt" įveikė Elektrėnų "Senosios versmės" ekipą ir keliauja į kitą etapą. (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Darbiečiai“ tik po atkaklios kovos privertė pasiduoti Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipą. (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 16:05 val.)„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„vaistinė.lt“ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Elektrėnų „Senąją versmę“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 15:33 val.)„Vaistinė.lt“ pritaikė puikų receptą prieš „Kauno liberalus“ ir šventė pergalę (86:47). (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ iškovojo lengvoką pergalę (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:31 val.)