BC „Ambi“ vs Sporto manija (51:107)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Įspūdingai atakavusi „Sporto Manija“ sutriuškino „Bc Ambi“ ekipą.

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 1118

Lapkričio 3-ąją "VDU Sporto centre" įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Bc Ambi" ir svečių "Sporto Manija. Kiek užsnudę rungtynes pradėję svečiai vėliau pademonstravo puolimą lyg iš vadovėlio ir greitomis atakomis bei tritaškių lietumi privertė šeimininkų ekipą patirti pirmąjį triuškinantį pralaimėjimą šį sezoną. Galutinis rungtynių rezultatas 107:51.

Rungtynes svečiai pradėjo lyg miegodami ir šeimininkai žaibiškai pelnė 4taškus be atsako,visgi tuomet "Sporto Manija" atsakė 7taškais ir išsiveržė į priekį 7:4. Šeimininkai neleido varžovams atitrūkti,nors greičiau galima sakyti,patys "Sporto Manijos" žaidėjai nelabai stengėsi tai padaryti. Nors pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo 23:15 vaizdas aikštėje jų trenerio nedžiugino ir per pertrauką turėjo ką pasakyti savo žaidėjams.

Antrasis kėlinys nuo pat pirmos akimirkos buvo košmariškas "Bc Ambi" ekipai. Pasipylė klaidos,o "Sporto Manijos" trejetas ( D.Rinkūnas , R.Adžgauskas ir J.Pocius) varžovams atseikėjo 20taškų iš eilės ir sulaukę tik vieno taiklaus metimo į savo krepšį šeimininkai susikrovė 26taškų pranašumą (43:17). Į puolimą pasijungus ir kitiems žaidėjams "Manija" laimėjo šį kėlinį 32:10 ir pradėjo triuškinti savo varžovus 55:25. Nuotaiką visiems šiek tiek pagerino V.Mačiulio tolima bomba su sirena iš vidurio aikštės.

Po didžiosios pertraukos svečiai net nesiruošė sustoti ir pradėję dar labiau spausti savo varžovus žaibiškai rinko taškus,tačiau šeimininkai sugebėjo į tai atsakyti 3 tritaškiais iš eilės. "Bc Ambi" ekipos žaidime vis didėjo panikos požymiai,o puikiai kamuoliu dalindamiesi "Sporto Manijos" vaikinai varžovams sumetė per šį kėlinį dar 29 taškus ir tai padarė pramesdami tik 2dvitaškius iš 13 ir prieš paksutinijį ketvirtį turėjo beveik pusšimčio taškų pranašumą 84:38.

Paskutinis kėlinys niekuom nesiskyrė nuo pirmųjų trijų,svečiai ir toliau rengė vieną po kitos rezultatyvias atakas,o šeimininkai pradėjo pyktis tarpusavyje. "Sporto Manija" laimėjo šias rungtynes triuškinančiu rezultatu 107:51 ir iškovojo jau antrąją pergalę bei pademonstravo,kad šį sezoną jų tikslai yra patys aukščiausi ir šluos visus sutiktus kelyje,kadangi abi varžybos buvo laimėtos bendru 83 taškų skirtumu.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: " Na ką,pripažinkim,kad varžovas šiandien buvo silpnesnis. Gaila,kad mūsų taip kukliai susirinko,tokiose rungtynėse būtų labai puiki proga išbandyti visus žaidėjus ir pažiūrėti jų pajėgumą."

BC „Ambi“: Vaidotas Mačiulis – 13 tšk., Saulius Grebliauskas – 11 tšk., Julius Povilaitis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Sporto manija: Rytis Adžgauskas – 25 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Deividas Rinkūnas – 24 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 20 tšk., Justas Pocius – 15 tšk. (6 rezult. perd.),

„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sporto manija“ pasismagino su „Naujokais“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:59 val.)Trečiajame kėlinyje atitolusi „Akademija“ atlaikė BC „Ambi“ šturmą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)Paskutiniame kėlinyje „vaistinė.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)