Krepsininkas.net vs Kauno SRC – 2 (56:72)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 01:12 val., peržiūros: 1234

Lapkričio 26 dieną J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Krepsininkas.net“ (šeimininkai) ir "Kauno SRC – 2" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai neleido nė pagalvoti apie pergale varžovus. Visas rungtynes išlaikė iniciatyvą savose rankose ir "Kauno SRC – 2" iškovojo pergalę, rezultatu – 56:72.

Rungtynes "Kauno SRC – 2" pradėjo labai užtikrintai ir laimėjo "sausą" atkarpą 18:0, o varžovai pirmuosius taškus pelnė tik aštuntąją žaidimo minutę. Per likusias dvi minutes „Krepsininkas.net“ ekipos puolimas atsigavo, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Rezultatas – 7:25.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau svečių pranašumas augo ( 11:33), bet aikštelės šeimininkai suleido tris tritaškius metimus ir skirtumas ištirpo iki 13 taškų. Po minutės pertraukėlės "Kauno SRC – 2" susidėliojo į vietas gynybą ir atstatė 23 taškų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes „Krepsininkas.net“ ekipa užtikrinčiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir prisivijo varžovus iki šešiolikos taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 27:43.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus svečiai toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 26 taškų. Vis dėlto, „Krepsininkas.net“ komandai kėlinuko pabaigoje pavyko pataikyti keletą tritaškių metimų ( 35:55), bet nepavyko išsaugoti iniciatyvos savose rankose iki kėlinuko pabaigos. "Kauno SRC – 2" pavyko atstatyti 23 taškų pranašumą. Rezultatas – 36:59.

Paskutiniame kėlinyje abiejų komandų žaidimas nurimo, tačiau toliau svečiai didino savo pranašumą ( 45:72). Likus žaisti apie keturias minutes sunkia traumą patyrė "Kauno SRC – 2" ekipos žaidėjas, tai išmušė iš vėžių krepšininkus, o tuo pasinaudoję „Krepsininkas.net“ ekipa sugebėjo iki rungtynių pabaigos sumažinti skirtumą iki 16 taškų. Galutinis rezultatas – 56:72.

Po laimėtų rungtynių "Kauno SRC – 2" ekipos treneris, M.Juozapavičius, teigė :"Šiandien daug komentarų neturiu. Pergalę nulėmė: kieta gynyba ir mūsų kovingumas. Pergalę norėčiau skirti M.Skulskis, kuris šiandien patyrė traumą."

Krepsininkas.net: Andrius Urmulevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Kepežinskas – 11 tšk., Martynas Šumskis – 8 tšk.

Kauno SRC – 2: Andrius Bubelis – 16 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Birutis – 16 tšk., Paulius Aleksynas – 15 tšk. (5 perimt. kam.)

„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)